Home / sociálne médiá / instagram / Súkromný chat na Instagrame!

Súkromný chat na Instagrame!

Súkromný chat na instagrame!? Podľa Oma Malika z GigaOM je Instagram veľmi blízko k tomu, aby pridal k svojej aplikácií na uverejňovanie fotiek súkromné správy. Údajne nepotrvá dlho, kým sa táto novinka zavedie.

V súčasnosti Instagram pracuje dokonca na skupinovej konverzácii. Súkromný chat by mal byť dostupný už v najnovšom update, ktorý má vyjsť pred koncom tohto roka.

Bolo jasné, že práve správy budú ďalšou službou na zozname, ktorú Instagram sprostredkuje používateľom, keďže populárna aplikácia, ktorá v septembri dosiahla 150 miliónov užívateľov, dnes je ich zaiste viac, im už umožnila komentovať a tagovať iných užívateľov v ich príspevkoch.

Ešte nevieme ako táto funkcia bude vyzerať, ale môžeme si predstaviť, že fotky bude možné zdieľať len s vybranými priateľmi alebo skupinami, miesto toho, aby boli sprístupnené verejnosti.

Oma Malik taktiež poukazuje na potencionálne benefity novej verzie ešte pred Vianocami. Napísal:

S Vianocami za dverami a darčekmi ako sú smartfóny, si veľa ľudí vyskúša Instagram po prvýkrát a možnože by mali začať práve so zbrusu novou skúsenosťou.

Facebook ako spoločnosť, ktorá zastrešuje Instagram tiež kládla dôraz na správy. Minulý mesiac Facebook prerobil Messenger (samostatná aplikácia Facebooku) aj pre iOS aj pre Andoid.

About Peter Čelko

Som začínajúci podnikateľ, zaoberajúci sa sociálnymi sieťami, marketingom a copywritingom pracujem pre slovenský environmentálny startup TrashOut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.