Home / sociálne médiá / facebook / Ako získať na facebooku viac lajkov

Ako získať na facebooku viac lajkov

Veľké značky majú veľa lajkov. Rozmýšľame nad nimi dňom i nocou. A tak to má byť!

Mať na Vašom fanklube tisícky lajkov zaisťuje, že článok, ktorý na Facebooku uverejníte si prečíta množstvo ľudí. Takto veľmi ľahko začnú sledovať aj Vašu prácu a blog.

Facebook môže byť aj naďalej hrdý na titul “kráľ sociálnych sietí” Ak sa ale chcete dočkať výsledkov, spravte z Facebooku jednu z aspoň dvoch TOP sociálnych sietí na ktorých ste aktívny. Založiť Fanpage ale nestačí.

Vytvorte si strategický plán vďaka ktorému budete lajkovanejší

Buďte aktívny a angažujte sa! Je to kľúčom k úspechu nielen na Facebooku ale na všetkých sociálnych sieťach.

Okrem pútavej a zaujímavej fanpage pracujte aj na svojom osobnom profile. Tým že budete zdieľať a komentovať príspevky iných užívateľov, zvýšite tým povedomie o sebe ale aj o vašej stránke.

Tí najlepší neprestávajú. Čím viac budete na svoju nástenku pridávať hodnotný obsah tím úspešnejší môžete byť. Šikovnou pomôckou môže byť titulná fotka, ktorá vašim priateľom napovie kto ste a čím sa zaoberáte.

Takisto pomáha použiť ako titulný obrázok vaše logo, alebo vytvoriť titulku, ktorá ľuďom napovie čo robíte. Ak pridávate nejakú fotografiu, ako popis k nej pridajte link na Vašu stránku. Funguje to! Ľudia sa k vášmu webu dostanú rýchlo a ľahko.

Buďte prefíkaní a rafinovaní a vždy si nájdite novú cestu. Zapamätajte si že práve originalitou zaujmete najviac. Práve vďaka nej budete lajkovaní, komentovaní a zdieľaní.

Zdieľajte iných

Šírte príspevky od iných užívateľov. Vyberte si ľudí z podobného odvetvia. Bude to pre Vás prospešné lebo budete mať viac pútavého obsahu. Nezabudnite danú osobu označiť v príspevku. Budujete tým pevnejšie vzťahy, a pomôžete mu.

Ľudia sú hraví! Využite to vo svoj prospech. Pripravte pre nich súťaž, zaistite cenu. Efekt je zaručený. Váš obsah bude získavať na lajkoch, ako aj na hodnote.

Ak blogujete a chcete tým zarábať, pripravujte takéto súťaže tak často, ako je možné.

Prispievajte pravidelne 

Poznáte ten úžasný pocit keď zjete niečo veľmi chutné? Vyvolajte tento pocit vo svojich fanušikoch. Dajte im obsah ktorý zachutí! Robte obsah kvalitným jedinečným a šťavnatým.

Akcia tvorí reakciu-kontrololujte feedbacky z Vašich príspevkov.

Nakopnite to reklamou!

Nie, nie sú neužitočné, ako si veľa ľudí myslí. Skúsili ste ju? Ak ju správne nastavíte, očakávané ovocie sa dostaví.
Dajte si pozor na to, aby ste vybrali krajiny a cieľové skupiny ktorým sa má reklama zobrazovať.

Komunikujte a pýtajte sa

Komunikácia- ľudské spojenie je kľúčom k osobnému aj kariérnemu úspechu.”

Paul J. Meyer

Ako sa v citáte spomína, dbajte na kontakty. Majú neuveriteľnú silu. Práve vďaka nim sú myšlienky zdieľané. Spoznávajte nových ľudí a komunikujte s nimi. Zdieľajte svoje myšlienky a úspech sa dostaví. Ak nájdete človeka, ktorého by Váš fanpage alebo produkt mohol zaujať, oslovte ho.

Nezabudnite byť priateľský a milý. Vaša správa by mohla znieť napríklad:

Ďakujem za prijatie žiadosti. Prosím Ťa lajkni moju stránku a užívaj si jej úžasný obsah!

obrázok

Použite na svoj blog “Facebook social plugin

Dajte Vašim čitateľom možnosť spoznať Vás viac. Pridajte na svoj blog “tlačítko lajk” Takto budú ľudia počas čítania lajkovať Váš fanpage bez toho, aby naň vôbec klikli.

O čomkoľvek píšete, tvorte obsah, po ktorom budú ľudia túžiť!

Teraz máte svoj plán. Spravte svoj Facebook fanpage úspešným.

zdroj: jeffbullas.com

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.