Home / technológie / Regály do predajní a skladov: Skvelé riešenie na uloženie tovaru

Regály do predajní a skladov: Skvelé riešenie na uloženie tovaru

Premýšľate nad vhodným uložením a rozmiestnením tovaru vo vašej predajni? Pomôžu vám regály, ktoré si viete aj zostaviť na mieru tak, aby rešpektovali priestor vašej predajne alebo skladu. Existujú v mnohých prevedeniach – od zostáv, ktoré unesú aj ťažký materiál alebo tovar, až po regály, ktoré sú vhodné na vystavenie tovaru priamo v obchode, alebo v sklade, na čo slúžia skladové regály.

To, ako si zariadite predajňu, je na vás. Pokojne si môžete navrhnúť a nechať vytvoriť aj netradičný regálový variant, fantázii sa medze nekladú.

Regály v predajni by mali dotvoriť charakter celého priestoru

Plechové, trubkové, tŕňové, modulové, drážkové či poličkové systémy – každý z uvedených typov spĺňa kritériá na to, aby vytvoril dokonale estetické predajné miesto, v ktorom stojí na prvom mieste ponúkaný tovar. Vaša predajňa je vašou vizitkou a odráža váš vkus a štýl, myslite na to.

Regály firmy MEDCOM dovolia ponúkanému sortimentu dokonale vyniknúť, pri čom ešte podporia celkový ráz predajne. Je na vás, či pri vytváraní regálových zostáv zvolíte prvky so sklom a oceľovými profilmi, alebo sa necháte unášať cestou “eko” – v harmónii a dokonalom súlade s prírodou.

Ku každému vami vystavanému regálu obdržíte aj návody a technické podmienky vrátane parametrov.

Zorganizujte si sklad – pomôžu vám prehľadné regály

Ak máte v sklade neporiadok, poriadne to zdržuje, o tom niet pochýb. Z času na čas by ste si v tom vašom mali urobiť inventúru a reorganizovať tovar do prehľadných policových regálov. Tie sú tým najlepším spôsobom, ako mať v sklade prehľad a zväčšiť tak celkový priestor miestnosti.

Skvelé tiež je, že vďaka skladovým regálom sa vaši zamestnanci nemusia zdržovať hľadaním, ktoré spomaľuje chod celej predajne a firmy. O tom, ako poriadok šetrí čas, sa môžete presvedčiť sami, keď si do skladu zadovážite praktické odkladacie regály.

Firma MEDCOM ponúka skrutkové, paletové i posuvné typy, ktoré využijete v priestorovo menších i väčších skladoch.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.