Home / online biznis / Pre jednoduchý začiatok podnikania je tu služba založenia s.r.o.

Pre jednoduchý začiatok podnikania je tu služba založenia s.r.o.

Ak stojíte na prahu rozhodnutia, či sa pustiť do vôd podnikania, zrejme ste rozmýšľali aj nad tým, čo všetko zahŕňa proces zakladania vlastnej spoločnosti. Na prvý pohľad to môže vyzerať ako zložitý proces, ale nemusí to tak byť.

Do dvoch týždňov máte vlastnú s.r.o.

Založenie s.r.o. môže byť totižto úplne jednoduché. Dokonca tak jednoduché, že mu budete musieť venovať len minimum úsilia a namiesto toho získate viac času na ďalšie prípravy na podnikanie. Ako si teda tento proces maximálne zjednodušiť?

Je to jednoduché, nechajte si vlastnú s.r.o. založiť. Vyhnete sa tak nemalému množstvu vybavovačiek a behačiek po úradoch. Jednoducho na začiatku poskytnete potrebné informácie a následne necháte proces zakladania s.r.o. „bežať“. Do dvoch týždňov budete mať založenú svoju vlastnú s.r.o. a budete môcť začať s podnikaním.

Doplnkové služby, ktoré vás môžu zaujímať

K založeniu s.r.o. si budete môcť doobjednať aj ďalšie služby. Pokiaľ hneď od úvodu podnikania nebudete potrebovať pre vašu firmu reálne priestory, prípadne áno, ale očakávate v dohľadnej dobe sťahovanie, určite oceníte možnosť prenájmu výhodnej virtuálnej kancelárie.

Pre vašu spoločnosť tak získate adresu, ktorú budete mať zapísanú ako sídlo spoločnosti a pritom vás bude stáť len pár eur mesačne a to aj v prípade, že pôjde o lukratívnu adresu v hlavnom meste. O zásielkách, ktoré vám prídu na túto adresu, budete dostávať notifikácie spôsobom, ktorý si vyberiete (telefonicky, SMS, email) a taktiež budete môcť určiť ako sa majú zásielky spracúvať.

A ak budete občas potrebovať priestory pre stretnutie s obchodnými partnermi, či organizáciu seminárov, školení a podobne? Vtedy využijete možnosť prenájmu zasadacích miestností. Tie sú samozrejme kompletne zariadené a vybavené, aby vám v nich nič nechýbalo.


Zdroj obrázka: SFIO CRACHO / Shutterstock.com

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.