Home / technológie / cloud / Zapoj sa do projektu “Sieň slávy biznisu” a vyhraj 30.000 eur

Zapoj sa do projektu “Sieň slávy biznisu” a vyhraj 30.000 eur

Máte zaujímavý nápad na biznis aplikáciu, ktorá dokáže podnikateľom zjednodušiť život? Natočte 30 sekundové video vo výťahu a povedzte nám o vašom nápade viac. Máte totiž šancu získať marketingovú kampaň vo výške 30.000 eur a stať sa partnerom Telekom.

Zapoj sa do projektu “Sieň slávy biznisu” a vyhraj 30.000 eur

Spoločnosť Slovak Telekom práve v týchto dňoch spúšťa zaujímavý projekt “Sieň slávy biznisu“. Ide o medzinárodnú súťaž, ktorá bude súčasne prebiehať v Českej republike, Chorvátsku, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku.

Tento projekt sa špecializuje práve na nezávislých vývojárov a startupy, ktoré sa chcú zviditeľniť a spropagovať svoj zaujímavý nápad. Každá zúčastnená krajina bude mať svojho víťaza, ktorého určí odborná porota.

Na prihlásenie do súťaže máte čas od 22. apríla do 22. mája 2014 na www.sienslavybiznisu.sk. Ak práve vaša aplikácia dokáže najviac zaujať, môžte sa tešiť na marketingovú kampaň vo výške 30.000 eur a zároveň sa stať partnerom spoločnosti Telekom. Víťaz špeciálnej kategórie “Najlepší Startup” môže získať investíciu až 80.000 eur od inkubátora hub:raum Krakow.

Telekom chystá odmenu aj pre komunitu hlasujúcich z malých a stredných firiem, ktorí vyjadria podporu niektorej z aplikácií. Tí  môžu vyhrať marketingovú kampaň v hodnote až 10.000 eur!

Hlasovať za jednotlivé aplikácie bude možné od 22. mája do 30. júna 2014

Hlasujte!

Hlasuj za najlepšiu biznis aplikáciu a pomôž jej získať komunikačnú kampaň v hodnote 30 000 €.

Zároveň sa môžeš stať jej podporovateľom a vyhrať reklamnú kampaň pre svoju firmu v hodnote 10 000 €! Hlasovať môžeš až do 30. júna.

Hlasovať môžte kliknutím na tento odkaz: BUSINESS WALL OF FAME

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.