Home / technológie / príslušenstvo / Samsung Level je nové audio zariadenia pre smartfóny a tablety

Samsung Level je nové audio zariadenia pre smartfóny a tablety

Séria prémiových audio zariadení určených pre smartfóny a tablety zahŕňa tri typy slúchadiel Level Over, Level On a Level In a reproduktor Level Box. 

Samsung uvádza rad špičkových audio produktov s názvom Level. Samsung nadväzuje na svoju vedúcu pozíciu v oblasti mobilných zariadení a ponúka používateľom širokú škálu audio príslušenstva zaisťujúcu kvalitný zvuk, pohodlie a štýlový dizajn.

Samsung Level je nové audio zariadenia pre smartfóny a tablety

Séria s označením Level sa skladá zo štyroch typov profesionálne spracovaných audio produktov – slúchadiel Level Over, Level On, Level In a reproduktora Level Box. Okrem plného a kvalitného zvuku všetky štyri produkty umožňujú prijímať hovory pri počúvaní akéhokoľvek typu audio obsahu.

„Uvedomujeme si význam hudby v živote našich zákazníkov. V sérii produktov Level sme stvárnili úžasné audio produkty s organickým zvukom, prvotriednym dizajnom a optimalizovaným mobilným audio ovládaním, ktoré je určené pre mobilných používateľov,“

povedal JK Shin, výkonný riaditeľ a vedúci divízie IT a Mobile Communication v spoločnosti Samsung Electronics.

Level Over

Samsung Level Over

Slúchadlá Level Over prekrývajú celé ucho a sú vlajkovou loďou audio produktov značky Samsung. Sprostredkovávajú vynikajúci HD zvuk a vyznačujú sa pohodlným ergonomickým dizajnom, dotykovými ovládacími prvkami a bezdrôtovým prepojením cez Bluetooth.

Päťdesiatmilimetrový reproduktor Dynamic Driver vyrobený z neodýmu, ktorý je o 30 % silnejší ako bežné magnety, zabezpečuje hlbší a prirodzenejší zvuk. Štruktúra bez hrán z bio celulózy bráni rezonancii medzi vibračnou doskou a rámom, a tým zabraňuje nadmernému duneniu a sprostredkováva prirodzený zvuk.

Slúchadlá využívajú hybridný typ aktívneho rušenia šumu, a to ako vo vnútri slúchadiel, tak s mikrofónom na vonkajšej strane, ktorý blokované zvuky sníma. Používatelia si tak môžu vychutnať krištáľovo jasnú hudbu. Pre zvýšenie zážitku s Level Over je možné si stiahnuť aplikáciu Samsung Level z Google Play alebo Samsung Apps.

Prispôsobiť zvukové zážitky zodpovedajúce akémukoľvek typu hudby, médiu či prostrediu počúvania je možné vďaka komplexnému ekvalizéru Samsung SoundAlive. Používatelia môžu využívať efekt 3D zvuku, basov a výšok pre všetky typy médií vrátane hudby, streamovaných služieb, hier a filmov.

SoundAlive tiež ponúka veľmi jedinečný zážitok s 25 režimami pre rôzne druhy hudby ako pop, rock, jazz či koncert alebo Café. Aplikácia Samsung Level má tiež inteligentné ovládanie hlasitosti vedúce k prevencii a ochrane sluchu vrátane rozšírených text-to-speech schopností.

Level Over sa začnú predávať počas mája za odporúčanú maloobchodnú cenu 349,90 € s DPH.

Level On

Samsung Level On

Slúchadlá Level On sedia na ušiach a kombinujú kompaktný štýl s pohodlím a zvukom. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali prirodzený a čistý zvuk. Pomocou 40mm dvojvrstvovej membrány pružne tlmia prúdenie vzduchu.

Level On sa začnú predávať počas mája za odporúčanú maloobchodnú cenu 199,90 € s DPH.

Level In

Samsung Level In

Slúchadlá Level In sa umiestňujú do ucha. Poskytujú plný zvuk pomocou výkonného trojpásmového reproduktora. Umožňujú vychutnať si bohatý zvuk, ktorý prirodzene obsiahne všetky nízke, stredné a vysoké tóny s jasným oddelením okolitého zvuku.

Level In sa začnú predávať počas mája za odporúčanú maloobchodnú cenu 149,90 € s DPH.

Level Box

Samsung Level Box

Prémiový kompaktný Bluetooth reproduktor Level Box sa vyznačuje pevnou kovovou konštrukciou doplnenou celokovovou mriežkou. Vďaka veľkému stereo reproduktoru (56 mm) a pasívnemu vysielaču je systém optimalizovaný pre silný, ostrý a vyvážený zvuk. Špeciálny dizajn zabezpečuje redukciu hluku a potlačenie ozveny. Vstavaný mikrofón sprostredkúva čistý hlas, takže je ideálny pre telefónne a konferenčné hovory.

Level Box je možné rýchlo a jednoducho prepojiť so smartfónmi cez technológiu Near-Field Communications (NFC). Zariadenia, ktoré nepodporujú NFC, môžu byť jednoducho pripojená cez Bluetooth. Ovládanie reproduktorov je tiež jednoduché.

Vstavané tlačidlá umožňujú spustiť, alebo zastaviť skladbu, upraviť hlasitosť, a dokonca aj prijať, alebo odmietnuť hovor. Používatelia sa tiež môžu tešiť až na 15 hodín nepretržitého prehrávania cez dobíjacie batérie reproduktora Level Box.

Samsung Level Over – technické špecifikácie

Zvuk 50mm membrána z bio celulózy s neodýmovým magnetomAktívne potlačenie hluku
Bluetooth BT 3.0 / apt-X, SBC
Vzhľad Náušník s elastickou penovou výplňouHladký povrch podobný koži na hlavovom mostu
Rozhranie Smart Touch Control / 3,5 mm jack
Vlastnosti S VoiceBluetooth2mic redukcia hluku / Potlačenie ozveny

Hovorenie (Počúvanie) / Režim Standby pri zapnutom ANC: 15 hod / 30 hod

Hovorenie (Počúvanie) / Režim Standby pri vypnutom ANC: 30 hod / 200 hod

Súčasť balenia Prémiový obal na prenášanie / kábel Micro USBOdnímateľný audio kábel s mikrofónom a diaľkovým ovládačomPrípojný adaptér (do lietadla)
Rozmery 175 x 190 x 78 mm, 350 g

 

Samsung Level On – technické špecifikácie

Zvuk 40mm dvojvrstvová membrána
Vzhľad Pohodlné náušníky a hlavový most
Rozhranie 3,5 mm jack
Vlastnosti S Voice
Súčasť balenia Prémiový obal na prenášanieOdnímateľný audio kábel s mikrofónom a diaľkovým ovládačom
Rozmery 161,75 x 181,4 x 70,4 mm, 209,8 g

 

Samsung Level In – technické špecifikácie

Zvuk Trojpásmový reproduktorový systém- 2 Balanced Armatures (zvuk HD pre výšky a stredné tóny)- 1 dynamický reproduktor (hlboké basy)
Rozhranie 3,5 mm jack
Vlastnosti S Voice
Súčasť balenia Prémiový obal na prenášanie4 silikónové násadky, 3 násadky z pamäťovej peny
Váha 15,7 g

 

Samsung Level Box – technické špecifikácie

Zvuk 56mm stereo reproduktor s pasívnym vysielačom
Bluetooth NFC, tlačidlo Bluetooth
Vzhľad Kompaktný kovový dizajn
Vlastnosti S VoiceReproduktor telefónu (konferenčný hovor)Vstavaný MIC & Redukcia hluku / Potlačenie ozveny
Súčasť balenia Kábel Micro USB, cestovný adaptér, 3,5 mm Audio kábel
Rozmery 164,3 x 62,3 x 69,2 mm, 600g

 

* Všetky funkcie, vlastnosti, špecifikácie a ďalšie informácie o produkte uvedené v tomto dokumente, vrátane, ale nie výhradne, týkajúce sa výhod, dizajnu, ceny, komponentov, výkonu, dostupnosti a vlastností výrobku môžu byť zmenené bez predchádzajúceho upozornenia.

zdroj: Samsung.com

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.