Home / technológie / mobilné telefóny / O2 predstavilo prvý EÚ flat na slovenskom trhu

O2 predstavilo prvý EÚ flat na slovenskom trhu

Operátor O2 opäť búra zaužívané bariéry. Od 6. septembra prichádza s vylepšenou ponukou O2 paušálov, ktorá prináša viac dát a výhodný roaming. Dva najvyššie O2 Paušály v sebe obsahujú aj neobmedzené volania v roamingu v rámci krajín EÚ.

Zároveň operátor prichádza aj so službou Vykúpenie z viazanosti, čo znamená, že v O2 zákazníkom preplatia zmluvnú pokutu u konkurenčného operátora až do výšky 150 eur.

„Ako sme nedávno sľúbili, prichádzame s novou revolučnou ponukou. Zákazníci sa môžu tešiť jednak na väčší objem dát v balíčkoch pri vyšších paušáloch, ale hlavne prinášame prvý EÚ flat, teda neobmedzené volania, neobmedzené SMS a obrovskú porciu dát v rámci celej EÚ pre Platinový a Diamantový O2 Paušál. A keby sa predsa ešte našlo zopár zákazníkov, ktorí váhajú, či k nám prestúpiť kvôli zmluvnej pokute, máme riešenie aj pre nich – po novom ich vykúpime z viazanosti u konkurenčného operátora tým, že im preplatíme zmluvné pokuty,”

uviedol René Parák, riaditeľ korporátnej komunikácie spoločnosti O2.

Nová ponuka O2 Paušálov

Po novom si prídu majitelia Zlatého O2 Paušálu v balíku na 2 GB dát, oproti 1 GB v starej ponuke. Majitelia Platinového O2 Paušálu budú mať k dispozícii 5 GB (oproti 2 GB) v balíku a to aj v rámci EÚ roamingu. Tí sa pri navýšení dátového objemu môžu tešiť na 7 GB, ktoré sú platné aj v rámci EÚ roamingu.

Zároveň budú mať k dispozícii neobmedzené volania v rámci celej EÚ. Dátový EÚ roaming, ako aj neobmedzené volania v rámci celej EÚ, platia pre zákazníkov využívajúcich Platinový a Diamantový O2 Paušál. K zmene dôjde na základe fakturačného cyklu každého zákazníka počnúc 6. septembrom.

O2 pri prenose čísla vykúpi zákazníka z viazanosti

Počnúc dnešným dňom sa zároveň viazaní zákazníci konkurencie už nemusia obávať zmluvnej pokuty, ak majú záujem o prenos čísla na O2 Paušál. Po novom operátor zmluvnú pokutu preplatí až do výšky 150.

„Pokuta za zrušenie viazanosti často odrádza zákazníka od prechodu. S novou lákavou ponukou O2 Paušálov sme sa rozhodli aj toto bremeno vziať na seba a ušetriť od neho zákazníka. Dnes tak môže už bez obáv zmeniť operátora a prejsť na O2 Paušál naozaj každý, kto doteraz váhal kvôli zmluvnej pokute,“

uviedol René Parák, riaditeľ korporátnej komunikácie O2.

nové paušály od O2

Ako to funguje

Zákazník požiada o prenos čísla buď v O2 Predajni alebo prostredníctvom webstránky o2.sk.

Následne musí dokladovať faktúru so zmluvnou pokutou do 3 mesiacov od žiadosti o prenos čísla. Suma preplatená zákazníkovi vyplýva z výšky zmluvnej pokuty vyrubenej operátorom, od ktorého si k O2 zákazník prenáša číslo, pričom minimálna preplatená suma je 30 eur, maximálna 150 eur.

Preplatená suma je vždy násobkom čísla 5, pričom sa výška zmluvnej pokuty zaokrúhľuje smerom nahor.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.