Home / technológie / Epson prichádza s novou generáciou tlačiarní bez kazetových náplní

Epson prichádza s novou generáciou tlačiarní bez kazetových náplní

Spoločnosť Epson predstavila novú generáciu tlačiarní EcoTank ITS (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190), ktorú charakterizuje zásadný posun: nový dizajnatramentovými nádržkami v prednej časti a vylepšenými fľaštičkami pre väčšiu kompaktnosť a ľahšie používanie.

Peter Zvarík, Business Account manažér pre Slovensko, hovorí:

„Náš pôvodný systém atramentových nádržiek sa úplne odchýlil od tlačových konvencií. Ponúka veľké množstvo atramentu, a vďaka integrovaným atramentovým nádržkám s ultra vysokou kapacitou, ktoré boli namontované na bočnej strane, odstránil potrebu používania kazetových náplní. Naše najnovšie modely ponúkajú zákazníkom stále rovnaké výhody, ale pritom sú ešte kompaktnejšie a ľahšie sa používajú. Celý rad teraz zahŕňa viac modelov, ktoré pokrývajú potreby domácností, fotografov, domácich aj malých kancelárií.”

Všetky tlačiarne EcoTank novej generácie (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) sa ovládajú jednoduchšie a výrazne sa zmenil ich vzhľad. Atramentové nádržky boli presunuté z bočnej časti do prednej, čím došlo k vytvoreniu kompaktnejšieho a elegantnejšieho dizajnu. Navyše je tak jednoduchšie zistiť, koľko atramentu ešte v systéme zostáva.

Upravený dizajn podporuje taktiež vylepšený systém dopĺňania atramentu, ktorý je navrhnutý tak, aby vo všetkých fázach minimalizoval riziko rozliatia atramentu. Je to vďaka fľaštičkám, ktoré sa ľahko otvárajú, ľahko sa z nich nalieva atrament a majú mechanizmus, ktorý zaručuje dopĺňanie nádržiek správnou farbou.

tlačiareň

Rad EcoTank ITS, ktorý znižuje náklady na tlačpriemere o 90 %, prináša veľmi nízke náklady na stránku vďaka dodávaným atramentom s vysokou výťažnosťou a atramentovým nádržkám s ultra vysokou kapacitou. Tieto tlačiarne bez kazetových náplní zároveň šetria aj čas, pretože používatelia nemusia atrament tak často dopĺňať.

Pre celý rad tlačiarní k dispozícii cenovo dostupné doplňovacie fľaštičky, ktoré dlhodobo zaisťujú vysokú úžitkovú hodnotu, a každý model je dodávaný s predĺženou trojročnou zárukou (podľa podmienok).

tlače vďaka možnosti pripojiť sa cez Wi-Fi či Wi-Fi Direct, a taktiež celý rad mobilných možností pre tlač fotografií a dokumentov bez počítača. Okrem toho niektoré modely (L6160, L6170, L6190) ponúkajú taktiež Ethernet a skenovanie do cloudu.

EPSON

Tlačiarne Premium EcoTank ITS (L6160, L6170, L6190), ktoré sú vhodné pre obchodné účely, využívajú tlačovú hlavu PrecisonCore a originálne pigmentové atramenty Epson, ktoré vytvárajú ostré a jasné texty. Tieto modely ponúkajú obojstrannú tlač a rýchlosť tlače až 15 stránok za minútu a niektoré z nich disponujú taktiež vysokokapacitnými zásobníkmi papiera, automatickým podávačom dokumentov a faxom.

Originálny rad domácich tlačiarní EcoTank ITS Home s bočnými atramentovými nádržkami bola taktiež modernizovaná a teraz ponúka ešte elegantnejší a kompaktnejší dizajn (L3050, L3060, L3070). Tieto modely bez kazetových náplní ideálnou voľbou pre zákazníkov, ktorí hľadajú mimoriadne úspornú tlač v domácom prostredí.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.