Home / technológie / smart hodinky / Samsung predstavil inteligentný náramok Gear Fit

Samsung predstavil inteligentný náramok Gear Fit

Nové zariadenie kombinuje štýl, pohodlie, fitness funkcie a svojim aktívnym používateľom poskytuje výnimočnú konektivitu.

Samsung, popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, predstavil prvý náramok Samsung Gear Fit s prehnutým Super AMOLED displejom. Aktívny používatelia na ňom ocenia bezkonkurenčné pohodlie Samsung Gear technológie v kombinácii s najkomplexnejšími fitness nástrojmi. Môžu zostať fyzicky aktívny bez toho, aby obetovali osobný štýl alebo mobilné pripojenie.

Samsung touto novinkou vychádza v ústrety potrebám novej generácie. Moderné technológie musia priamo reflektovať rozličné záujmy a aktivity používateľov,

povedal JK Shin, CEO a prezident divízie IT & Mobile, Samsung Electronics.

Odpoveďou na tieto potreby je náš stále sa rozrastajúci rad jedinečných inteligentných zariadení pre vyznávačov rôznych životných filozofií. Novinka Gear Fit je určená predovšetkým tým, ktorí žijú svoj ​​život aktívne, a pritom chcú byť neustále v spojení so svojimi priateľmi,

dodal Shin.

Či už je využívaný samostatne alebo ako doplnkové zariadenie, Samsung Gear Fit umožňuje aktívny život bez strachu, že zmeškáte dôležité okamihy.

smart-hodinky-samsungModerné fitness riešenie

Samsung Gear Fit perfektne sedí na zápästí a disponuje dobre čitateľným Super AMOLED displejom. Okrem širokej ponuky fitness nástrojov poskytuje vždy aktuálny prehľad o tom, čo sa deje vo vašom smartfóne GALAXY. Nikdy tak nezmeškáte prichádzajúci hovor, e-mail, SMS, upozornenia, dôležitú udalosť zaznamenanú v aplikácii Plánovač S a iné. Vymeniteľné pásky v čiernej, oranžovej, alebo šedej farbe navyše používateľovi zaručia štýlovú osobitosť. Samsung Gear Fit je možné kombinovať s oblečením podľa vlastnej nálady, alebo podľa typu aktivity.

Samsung Gear Fit využíva výhody bezproblémovej konektivity spoločne s dokonalým fitness koučingom a poskytuje jedinečné a na mieru vytvorené rady a odporúčania pre osobný tréning.

Technická špecifikácia Samsung Gear Fit:

  • Displej: 1.84” zaoblený Super AMOLED (432×128)
  • Snímače: Akcelerometer, gyrosnímač, merač pulznej frekvencie
  • Pripájanie: Bluetooth® v4.0 LE
  • Batéria: Štandardná batéria 210mAh
  • Výdrž batérie: Výdrž pri bežnom využívaní 3~4 dni, pri nízkom využívaní až 5 dní

zdroj: Samsung.com

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.