Home / technológie / mobilné telefóny / Samsung GALAXY S5 je vonku!

Samsung GALAXY S5 je vonku!

Piata generácia smartfónu GALAXY S na novo definuje spôsob, akým technologické inovácie obohacujú život. Zameriava sa na veci, na ktorých spotrebiteľom pri telefónoch záleží najviac – pokročilý fotoaparát, rýchle pripojenie k sieti alebo vylepšené vlastnosti proti poškodeniu zariadení.

Spoločnosť Samsung predstavuje GALAXY S5, v poradí už piatu generáciu smartfónu radu GALAXY S. Novinka spotrebiteľom ponúka neobyčajný zážitok z inteligentných funkcií pre každodenné použitie. GALAXY S5 je štýlový, umožňuje vám byť v spojení s priateľmi a udržať vás vo vynikajúcej kondícii.

„S GALAXY S5 sa Samsung vracia k základom a zameriava sa na poskytovanie vlastností, na ktorých našim zákazníkom záleží najviac. Spotrebitelia chcú mobilné zariadenia, ktoré ich inšpirujú a podporujú v zlepšovaní ich každodenného života. Preto Samsung predstavil GALAXY S5, ktorý sa vyznačuje kultovým dizajnom a radom užitočných a inteligentných funkcií,“ povedal JK Shin, prezident a riaditeľ divízie IT & Mobile Communications spoločnosti Samsung.

Samsung galaxy s5

Zachytiť okamihy, na ktorých záleží

Zachytenie a uloženie cenných spomienok je jednou z najdôležitejších vlastností súčasných smartfónov. Preto je Samsung GALAXY S5 vybavený 16 Mpix fotoaparátom s vylepšenou ponukou foto funkcií a užívateľským rozhraním, ktoré umožňuje spotrebiteľom jednoducho robiť fotografie, upravovať ich a zdieľať.

GALAXY S5 má najrýchlejšie automatické zaostrovanie na svete s rýchlosťou až 0,3 sekundy, disponuje pokročilou funkciou High Dynamic Range (HDR) alebo funkciou Selektívneho zaostrovania, ktorá umožňuje používateľom zaostriť na určitú oblasť objektu a súčasne rozmazať pozadie snímky. Vďaka tomu už nie je potrebná špeciálna súprava šošoviek pre vytvorenie efektu plytkej ostrosti (DOF).

Napojte sa na najrýchlejšie pripojenie

Samsung GALAXY S5 podporuje najmodernejšiu LTE konektivitu a piatu generáciu Wi-Fi 802.11ac či 2X2 MIMO. Pre zákazníkov, ktorí vyhľadávajú ešte rýchlejšie pripojenie, je GALAXY S5 teraz vybavený inovatívnou Wi-Fi technológiou s názvom Download Booster, ktorá zvyšuje rýchlosť dátového prenosu spojením Wi-Fi a LTE súčasne. Bez ohľadu na to, kde spotrebiteľ bude, Samsung GALAXY S5 mu pomôže zabezpečiť najrýchlejšie dostupné pripojenie.

Buď fit a aktívny

Vďaka vylepšenému S Health 3.0 ponúka GALAXY S5 viac nástrojov, ktoré pomáhajú ľuďom zostať fit a cítiť sa dobre. Využívať je možné komplexné sledovanie osobných fitness záznamov, ktoré pomáhajú používateľom monitorovať a upravovať aktivitu spolu s ďalšími nástrojmi vrátane krokomera, jedálnička, záznamov o cvičení a pomocou senzoru srdečného tepu. Okrem toho môžu používatelia GALAXY S5 využívať získané dáta v najrôznejších aplikáciách partnerov spoločnosti Samsung a tiež môžu prepojiť svoje zariadenie s ďalšou generáciou produktov Gear pre fitness tréning.

samsung-galaxy-s5Moderný glam look

Samsung GALAXY S5 spája ikonický dizajn Samsungu s modernými prvkami. Tie sú zrejmé predovšetkým na zadnej strane krytu, ktorý je tvorený perforovaným vzorom. Elegantný oválny tvar GALAXY S5 si zákazníci budú môcť kúpiť v čiernej, bielej, modrej a medeno-zlatej farbe.

Nenahraditeľná ochrana zariadenia

Samsung GALAXY S5 je odolný proti prachu a vode (stupeň krytia IP67). Vo výbave má čítačku odtlačkov prstov, ktorá poskytuje spotrebiteľom bezpečné, biometrické zamknutie obrazovky a väčšiu bezpečnosť pri mobilných platbách. Užitočnou funkciou je tiež úsporný režim Ultra Power Saving Mode, ktorý automaticky zmení zobrazenie a vypne všetky nepotrebné funkcie tak, aby minimalizoval spotrebu energie.

Samsung GALAXY S5 bude k dispozícii po celom svete prostredníctvom maloobchodnej siete Samsung, internetových obchodov a distribútorov v apríli 2014.

zdroj: Samsung.com

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.