Home / online biznis / knihy / Obchod pre všetko

Obchod pre všetko

Cieľom tejto knihy je vyrozprávať príbeh o jednom z najväčších podnikateľských úspechov od čias, kedy si na marickom Juhu z paluby svojho vrtuľového lietadla Sam Walton vyhliadol najlepšie parcely pre predajne Walmartu. Je to rozprávanie o tom, ako sa z jedného nadaného chlapca stal výnimočne motivovaný a všestranný topmanažér a ako on, jeho rodina a …

Review Overview

7/10 Veľmi dobrá kniha

Summary : Kniha Obchod pre všetko sa v USA hneď po svojom vydaní zaradila medzi bestsellery. Nie len že je dobre napísaná no hlavne odhaľuje málo známe fakty o spoločnosti Amazon

User Rating: 4.85 ( 1 votes)
0

Cieľom tejto knihy je vyrozprávať príbeh o jednom z najväčších podnikateľských úspechov od čias, kedy si na marickom Juhu z paluby svojho vrtuľového lietadla Sam Walton vyhliadol najlepšie parcely pre predajne Walmartu.

Je to rozprávanie o tom, ako sa z jedného nadaného chlapca stal výnimočne motivovaný a všestranný topmanažér a ako on, jeho rodina a kolegovia savili takmer všetko na revolučnú sieť známu ako internet a na veľkolepú víziu jediného obchodu, kde sa dá kúpiť všetko.

Kniha Obchod pre všetko sa v USA hneď po svojom vydaní zaradila medzi bestsellery. Novinárovi Bradovi Stoneovi sa v nej podarilo zozbierať hodnotný materiál, ktorý odhaľuje málo známe fakty o spoločnosti Amazon. Okrem jej úspechov opisuje aj niektoré jej chybné kroky, pokusy o konkurovanie iným internetovým predajcom či krízy, ako boli napríklad štrajky zamestnancov.

Je toľko vecí, ktoré ešte treba objaviť.
Je toľko nového, čo sa má ešte stať.
Ľudia ani len netušia, aký veľký význam bude mať internet
a že toto je stále iba dôležitý deň číslo 1.

Jeff Bezos

Dej knihy zachytáva aj samotnú osobnosť zakladateľa spoločnosti Jeffa Bezosa. Vďaka čomu sa stal prirodzeným lídrom hneď v niekoľkých oblastiach biznisu? Čím si v čase, keď internetu ešte nikto neveril, získal kľúčových investorov? A ako sa z malej firmy stala vplyvná svetová spoločnosť, ktorej sa podarilo spojiť internetový obchod s logistikou tak efektívne, že si v relatívne krátkom čase prerazila cestu aj do Európy a „zamazonovala” toľkých ľudí?

kupit

To všetko a ešte omnoho viac sa dozviete v novej knihe Obchod pre všetko

kniha Obchod pre všetko

kniha Obchod pre všetko

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.