Home / zaujímavosti / Zmena na trhu „gastráčov“: Up Slovensko prechádza pod Up Déjeuner

Zmena na trhu „gastráčov“: Up Slovensko prechádza pod Up Déjeuner

Už od roku 1995 sme sa na našom trhu mohli stretávať so spoločnosťou Up Slovensko, ktorá sa v radoch zamestnancov i zamestnávateľov preslávila ako osvedčený poskytovateľov stravovacích lístkov, obľúbených „gastráčov“.

Za ten čas sa stala jedným z najväčších hráčov na slovenskom trhu, gastráčmi Up ste zaplatili vo viac ako 18-tisíc reštauráciách, bistrách či jedálňach. Od 1. júla 2021 však dochádza k zmene: časť spoločnosti Up Slovensko odkúpila spoločnosť Up Déjeuner. Čo táto zmena znamená pre zamestnávateľov a zamestnancov?

Up Slovensko prechádza od 1. júla 2021 pod Up Déjeuner

Spoločnosti Up Slovensko sa za 26 rokov pôsobenia na našom trhu podarilo vytvoriť širokú sieť prevádzok, v ktorej ste mohli za obed či nápoj platiť stravnými lístkami Up – konkrétne vo viac ako 18-tisíc podnikoch.

Neskôr spoločnosť predstavila dnes už obľúbenú jedálnu kartu, ktorou klienti zaplatili  vo viac ako 7 000 akceptačných miestach. K 1. júlu časť firmy Up Slovensko prechádza pod Up Déjeuner, ktorá ju od slovenského poskytovateľa stravných aj benefitných kupónov odkúpila.

Aké novinky prináša táto zmena klientom?

Čo táto zmena znamená pre klientov

Prevodom časti spoločnosti Up Slovensko na Up Déjeuner prechádzajú aj všetky práva a povinnosti (pohľadávky i záväzky) bývalého majiteľa na toho nového. Spoločnosť Up Déjeuner sa tak stáva novým zmluvným partnerom už existujúcich klientov.

Zákazníkov poteší informácia, že v dôsledku tejto zmeny nie je potrebné podpisovať žiadne nové zmluvy ani dodatky. Rovnako tiež všetky produkty – od stravných lístkov a jedálnej karty cez aplikácie až po benefitné kupóny – ostávajú nezmenené. To sa týka aj ich platnosti či možností využitia.

Rovnaká ostáva i filozofia spoločnosti, ktorou je aj naďalej prepájať zamestnávateľov so zamestnancami, zlepšovať ich pracovné podmienky a prinášať atraktívne benefity. Pre dodávateľov Up sa však mení číslo účtu, to nájdete nižšie v nových fakturačných údajoch.

A čo spoločnosť Up Slovensko? Tá aj naďalej bude pôsobiť na trhu a vyvíjať nové riešenia pre ďalšie segmenty.

Mení sa ešte niečo?

Niekoľko vecí sa predsa len ešte mení, azda tou hlavnou sú nové fakturačné údaje, ktoré nájdete nižšie.

Nové údaje spoločnosti Up Déjeneur:

Oficiálny názov: Up Déjeuner, s. r. o.

Sídlo: Tomášikova 16529/23/D, 821 01 Bratislava

Registrácia: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 150439/B

IČO: 53 528 654

DIČ: 2121424228

IČ DPH: SK2121424228

Bankové spojenie IBAN: SK42 8100 0001 1502 7113 0237

Ďalšou zmenou prešla webová adresa spoločnosti, po novom nájdete všetky dôležité informácie na www.up-dejeuner.sk. V prípade, že aj u vás platí, že zvyk je železná košeľa, po „naťukaní“ pôvodnej adresy vás webový prehliadač automaticky presmeruje na novú internetovú stránku. S touto zmenou ide ruka v ruke aj nová emailová adresa, ktorá teraz znie info@up-dejeuner.sk.

Chcete sa dozvedieť o tejto zmene viac? Všetko dôležité nájdete na stránke www.up-dejeuner.sk.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.