Home / technológie / tablety / Neustále inovácie spoločnosti Lenovo prinášajú ThinkPad 10

Neustále inovácie spoločnosti Lenovo prinášajú ThinkPad 10

Spoločnosť Lenovo minulý týždeň oznámila uvedenie nového prírastku do svojho portfólia, ktorý perfektne vyhovie biznis užívateľom.

ThinkPad 10, desať palcový prémiový viacrežimový tablet spoločnosti Lenovo, ponúka plnohodnotný pocit práce s PC a tiež ničím nerušenú produktivitu s celou škálou biznis prvkov, bez ohľadu na to, v akom prostredí človek pracuje.

Viacrežimový tablet ThinkPad 10 ponúka mimoriadne mnohostranné využitie a dynamický zážitok v elegantnej forme pre biznis užívateľov, ktorí sú neustále v pohybe.

ThinkPad 10: Najlepší biznis tablet sa ešte zlepšuje

Tablet ThinkPad 10  razí cestu nadpriemerným užívateľským zážitkom. Je optimalizovaný pre biznis profesionálov, ktorí hľadajú vrchol flexibility a konektivity. ThinkPad 10 je skonštruovaný z prvotriedneho hliníka a v kombinácii so sklom Gorilla, ktoré chráni jeho 10-palcový full HD jasný displej  poskytuje tento tablet prémiový mobilný zážitok s vylepšenou schopnosťou výkonu v účelnom odľahčenom dizajne. Užívatelia môžu byť kreatívni vďaka štyrom flexibilným režimom – tablet, stojan, notebook a desktop.

Pri pripojení na voliteľný ThinkPad Tablet Dock, alebo USB 3.0 dokovaciu stanicu môžu pridať externý displej, myš, kompaktnú Bluetooth klávesnicu, alebo rovno pripojiť štandardne veľkú klávesnicu k ThinkPad 10, vďaka čomu je premena z vysoko mobilného tabletu  na dômyselné kancelárske prostredie úžasne plynulá. Takisto fotenie je vďaka Quickshot Cover krytu hračka.

Či už pre súkromné, alebo pracovné využitie, bleskové otočenie krytu chrániaceho 8-megapixelový fotoaparát spustí aplikáciu automaticky a užívateľ má možnosť ihneď fotiť dramatické scenérie, alebo poistné udalosti.

„Zákazníci chcú všestranné zariadenie, ktoré sa prispôsobí ich životnému štýlu a prinesie ničím nerušenú výkonnosť, či už v kancelárii, alebo na cestách,“

uviedol Luis Hernandez, viceprezident a generálny riaditeľ, ThinkPad, Lenovo.

„Náš nový tablet ThinkPad 10 snúbi prvky optimalizované pre biznis a jedinečný viacrežimový dizajn, vďaka čomu ponúka výnimočný počítačový zážitok, ktorý užívateľom umožní pracovať, hrať sa a tvoriť v prakticky akomkoľvek prostredí. ThinkPad 10 je zostrojený s dôrazom na hmatateľnú a zároveň merateľnú kvalitu a je navrhnutý tak, aby sa dal zmeniť na to, čo potrebujete a kedy to potrebujete.“

ThinkPad 10 sa pýši jedinečnými biznis prvkami a doplnkami. Je vybavený  dotykovým perom digitizer  pre vysokú presnosť a prirodzené písanie, ďalej má podporu Windows 8.1, až do 4GB pamäte a až 128GB úložisko. Bezdrôtové možnosti vrátane 3G/4G a LTE1 zabezpečujú dostupnosť dát prakticky kdekoľvek a až 10-hodinová výdrž batérie sa postará o výkonnosť počas celého dňa.

IT manažéri tiež ocenia VPN kontrolu prístupov, riadenie spúšťania aplikácií a môžu užívateľom zabrániť inštalovať zakázané aplikácie. Navyše, služby v rámci Lenovo Services ponúkajú celý rad balíčkov, vrátane zapečatených záruk na batérie, ochranu pred náhodným poškodením ako aj laserové  leptanie a značenie.

Prvotriedna bezpečnosť, vrátane šifrovania samostatného modulu TPM (Trusted Platform Module) zabezpečuje dáta koncového užívateľa a integrovaná čítačka odtlačkov prstov (Fingerprint Reader) zabezpečí biometrickú systémovú ochranu (dostupné pri vybraných modeloch).

Lenovo Services

Firmy si môžu vybrať rôzne služby a podporné riešenia, ktoré budú vyhovovať ich potrebám. Sústredením sa na zákazníka, kvalitu a ústretovosť, služba Lenovo Services ponúka inovatívne a integrované riešenia, ktoré zabezpečia maximálnu produktivitu.

Predĺženia záruk, Aktualizácie, Ochrana pred náhodným poškodením, Ponechanie jednotky pevného disku, Prioritná technická podpora a kompletný súbor závodných a automatizovaných služieb inštalácie a spustenia organizáciám pomáhajú efektívne preklenúť medzery medzi spotrebiteľom a firmou.

Cena a dostupnosť 2

ThinkPad 10 začína na pultovej cene 615 EUR (s DPH) a bude dostupný v júni. Aktuálna cena Lenovo ThinkPad 10 20C10007XS v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

075ccc4e95cebaa73c6e02a4892b5a04 5955ca2712c36a15e77635fb9fc80918

 

zdroj: Lenovo.com

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.