Home / zaujímavosti / Stavebná technika aj manipulačné zariadenia taktiež niečo stoja

Stavebná technika aj manipulačné zariadenia taktiež niečo stoja

Rovnako ako osobné automobily aj vysokozdvižné vozíky, ktoré nájdeme v každom sklade, kde sa manipuluje s ťažším nákladom, vyžadujú pravidelnú údržbu.

Ešte viac to platí pre rôzne stavebné stroje, ktoré častokrát musia zvládnuť extrémne podmienky, v ktorých vykonávajú svoju činnosť.

Stavebné pneumatiky musia zvládnuť náročné podmienky

Spomínané stavebné stroje sa vo väčšine prípadov pohybujú v nespevnenom teréne, čo kladie vysoké nároky na ich pneumatiky.

Tie musia byť preto tej najvyššej kvality, aby nezlyhali pri prácach v ťažkom teréne a aby vôbec v takomto teréne boli stavebné stroje schopné splniť svoje úlohy.

Pri kúpe stavebných pneumatík 10-16,5 a iných rozmerov preto dbajte na kvalitu a nenechajte sa zlákať lacnými nekvalitnými pneumatikami.

Hádam by ste nechceli ohroziť stavebné práce na dôležitej zákazke kvôli pár ušetreným eurám na pneumatikách.

Ušetriť môžete prenájom prídavných zariadení

Vysokozdvižné vozíky majú naopak vo väčšine prípadov pod svojimi pneumatikami spevnený povrch.

To ale neznamená, že ich majitelia sa nemusia rozhodovať v dôležitých záležitostiach týkajúcich sa investície do tejto techniky.

Častá dilema vzniká pri potrebe takých prídavných zariadení na vaše vysokozdvižné vozíky, o ktorých viete, že ich kvôli špecifickému použitiu nebudete príliš často využívať alebo v horšom prípade ich potrebujete len na jedno určité obdobie.

Takýto problém môžete jednoducho vyriešiť prenájom prídavného zariadenia.

Ten je obzvlášť výhodný, keď potrebujete manipulovať s atypickým tovarom na krátky čas alebo len počas určitého obdobia.

Nemusíte tak kupovať nové prídavné zariadenie, ktoré vám po čase ostane ležať na sklade nevyužité, ale potrebné zariadenie si prenajmete na takú dobu na akú ho budete reálne potrebovať, čo vám spôsobí oveľa menšie náklady ako kúpa.


  • Zdroj obrázka: Pavel Ilyukhin / Shutterstock.com
Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.