Home / zaujímavosti / Ideálne miesto pre konanie firemnej akcie? Hotel Park Piešťany

Ideálne miesto pre konanie firemnej akcie? Hotel Park Piešťany

Chcete zorganizovať kongres, školenie, či inú firemnú akciu a hľadáte priestory, ktoré budú jedinečné, reprezentatívne a splnia všetky vaše požiadavky? Tak v takom prípade ako miesto konania vyberte Piešťany.

Skvelá poloha a priestory pre rôzne veľké skupiny účastníkov sú základ úspešnej akcie

Aby sme boli konkrétnejší, na mysli máme Hotel Park Piešťany. Patrí medzi najobľúbenejšie v tomto hojne navštevovanom kúpeľnom meste. Vyznačuje sa skvelou polohou, priamo v nádhernom mestskom parku, len 500 metrov od vstupu na Kúpeľný ostrov a zhruba 5 minút chôdze od historického centra Piešťan.

Samozrejme, skvelou voľbou nie je Hotel Park Piešťany len kvôli svojej polohe. Na rôzne firemné akcie ponúka priestory kongresovej sály, prípadne dva salóniky. Sála aj salóniky sú vybavené klimatizáciou a kompletným technickým vybavením vrátane WiFi pripojenia na internet. Záleží tak hlavne na tom, koľko účastníkov bude akcia mať.

Skvelé jedlo a wellness sú príjemným bonusom

Kongresová sála je vhodná pre 100 účastníkov kongresu v Piešťanoch ak bude použité školské sedenie a až pre 200 osôb pri kinosedení. Salóniky ponúkajú školské sedenie pre 20 osôb a kinosedenie pre 30 osôb. Samozrejme, možné je sedenie aj podľa špeciálnych požiadaviek, napríklad sedenie typu I, U, či Ženeva.

Hotel Park Piešťany k prenájmu priestorov ponúka aj občerstvenie a reštauračné služby. A samozrejme, ide o hotel, takže účastníkov akcie v ňom môžete aj ubytovať. Hotel má 103 komfortných izieb, takže kapacita je dostatočná aj v prípade väčšieho počtu účastníkov.

Účastníci kongresu môžu taktiež využiť aj wellness, prípadne sa prihlásiť na rôzne procedúry, ktoré hotel ponúka. Samozrejme, lákavé je aj spoznávanie mesta a keďže v Piešťanoch sa stále niečo zaujímave koná, o program budú mať účastníci akcie postarané aj mimo oficiálnej časti.


Zdroj obrázka: lucioly / Shutterstock.com

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.