Home / Nezaradene / Najväčšia odborná IT konferencia ShowIT prichádza opäť do Bratislavy

Najväčšia odborná IT konferencia ShowIT prichádza opäť do Bratislavy

Očakávania od Windows 10 Technical Preview, PowerBI v Office 365, automatizácia, virtualizácia, bezpečnosť pri prihlasovaní čipovými kartami, Microsoft Azure, Windows Server, infraštruktúrna bezpečnosť či množstvo ďalších profesionálnych prednášok.

To všetko a množstvo ďalších tém na vás čaká na najhodnotnejšej a najväčšej odbornej IT konferencii ShowIT 2015, ktorá sa uskutoční v dňoch od 10. do 12. februára v Bratislave.

Do Bratislavy sa po roku vracia najväčšia odborná IT konferencia ShowIT. Práve tá je jednou z možností, kde získať najnovšie informácie zo sveta profesionálov IT. Počas troch dní sa návštevníci budú môcť dozvedieť množstvo zaujímavostí o novom Windows 10.

Prednášajúci sa budú zaoberať tiež témami automatizácie, virtualizácie či infraštruktúrnej bezpečnosti. Naučiť sa niečo nové a vyskúšať si budete môcť napríklad PowerBI v Office 365, Microsoft Azure Active Directory či Enterprise Content Management v SharePoint Online. Pri káve sa tiež budete môcť porozprávať s expertmi o Microsoft Azure, SQL Server či Office 365.

Prednášať budú skúsení certifikovaní profesionáli, lektori akreditovaného IT školiaceho strediska GOPAS a spoločnosti Microsoft Slovakia, ktorí sa zamerajú na praktické skúsenosti a ukážky. ShowIT 2015 ponúkne na jednom mieste prednášky na vysokej úrovni technickej náročnosti – level 300 – 400, možnosť získať cenné know-how, rady a možnosť stretnúť odborníkov zo Slovenska, Českej republiky, ale aj zo zahraničia, pripravených na diskusiu.

Podrobnosti, ako aj zoznam spíkrov, ktorí vystúpia na ShowIT 2015, nájdete tu: http://www.showit.sk/2015/Prednasajuci.aspx.

Podujatie ShowIT 2015 sa uskutoční od 10. februára do 12. februára 2015 v hoteli Holiday Inn v Bratislave, účastnícky poplatok je: 198 eur bez DPH.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.