Home / technológie / Ako ochrániť svoje bitcoiny? Vyskúšajte Ledger Wallet Nano S

Ako ochrániť svoje bitcoiny? Vyskúšajte Ledger Wallet Nano S

Premýšľate, ako ochrániť svoje Bitcoiny a hľadáte vhodné riešenie pre ich uloženie? Ledger Bitcoin Wallet Nano S je šifrovací trezor pre Bitcoin, Ethereum a Altcoins založený na pokročilých bezpečnostných prvkoch, ktoré ochránia vaše virtuálne bohatstvo a zabezpečia digitálne platby.

Trezor ľahko pripojíte k akémukoľvek počítaču s USB konektorom a vďaka OLED displeju v kombinácii s bočným tlačidlom, ktorým budete potvrdzovať každú transakciu, bude vykonávanie všetkých pohybov s menou maximálne bezpečné.

Kľúčové vlastnosti Ledger Nano S

  • Podpora viacerých mien – Bitcoin, Litecoin, Ethereum a Altcoins
  • Integrovaný displej – kontrola transakcií na displeji a ich potvrdzovanie tlačidlom
  • Bezpečný – dôverné dáta sú vždy vysoko chránená a zablokované PIN kódom
  • Sprievodné aplikácie – používajte pohodlne aplikácie alebo vytvárajte svoje vlastné
  • FIDO Certified U2F – podpora štandardu FIDO Universal Second Factor
  • Záloha a obnovenie – vaše účty sú zálohované. Potom je možné ľahko obnoviť na akomkoľvek zariadení Ledger

Ledger Bitcoin Wallet Nano S

Jednoduchá správa niekoľkých mien

S Ledger Nano S môžete spravovať nielen Bitcoiny, ale aj iné meny pomocou sprievodných aplikácií. Ľahko tak budete môcť prijímať platby, kontrolovať svoje účty pre každú menu na rovnakom zariadení. Tento trezor takisto podporuje štandard FIDO Universal Second Factor, ktorý zjednodušuje overovanie na kompatibilných online službách ako sú napr. Gmail, Dashlane, Dropbox alebo GitHub.

Vysoká ochrana vášho účtu

Ak ste vlastníkom niektorej virtuálnej meny, tak určite viete, že jedna z najdôležitejších vecí je bezpečnosť. Preto Ledger Nano S zaručuje, že všetky dôverné informácie, prístup k finančným prostriedkom alebo prístupové kľúče nebudú nikdy prístupné a budú dôkladne izolované vnútri hardvéru v state-of-the-art Secure Element a navyše zablokované PIN kódom.

Duálna architektúra

Ledger Nano S je založený na duálnej architektúre čipu (ST31 – SMT32, úroveň certifikácie CC EAL5+). Integrita firmvéru je zaistená šifrovacou atestáciou. Inicializácia alebo obnova konfigurácie sa plne realizuje v zabezpečenom prostredí trezoru a všetky dáta nie sú nikdy vystavené tretím stranám.

Ledger Nano S - The secure hardware wallet

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.