Home / technológie / Nový riaditeľ divízie server platform v Microsoft Slovakia

Nový riaditeľ divízie server platform v Microsoft Slovakia

Slovenská pobočka spoločnosti Microsoft oznámila personálnu zmenu na jednej z riadiacich pozícií. Od 16. júna 2014 nastúpil na post riaditeľa divízie server platform Eduard Bartko. Bude zodpovedný za obchodnú a marketingovú stratégiu rozvoja serverových riešení na platforme Microsoft.

Nový riaditeľ divízie server platform v Microsoft Slovakia

Spoločnosť Microsoft Slovakia oznámila nové meno riaditeľa divízie server platform. Stal sa ním Eduard Bartko, ktorý je od 16. júna zodpovedný za spracovanie a realizovanie obchodných a marketingových stratégií pre serverové riešenia na platforme Microsoft.

„Vždy ma tešilo byť pri zrode softvéru, technológií a inovácií, ktoré v sebe nesú potenciál pomáhať ich používateľom v každodennej práci. Microsoft patrí do okruhu spoločností, ktoré schopnosť premeniť tento potenciál na skutočnosť preukazujú dennodenne a v odbore IT patrí medzi špičku. Teší ma, že možem byť súčasťou tohto sveta a svojimi skúsenosťami chcem prispieť k ďalším úspechom Microsoftu,“

zhrnul svoj nástup Eduard Bartko.

Eduard Bartko pred nástupom do spoločnosti Microsoft Slovakia pôsobil v spoločnosti Asseco Solutions, kde pracoval 11 rokov, naposledy na pozícii riaditeľa produktového manažmentu.

Počas pôsobenia v Asseco získal hlboké odborné znalosti v oblasti produktového manažmentu a marketingu, rozvoja obchodu, ako aj komunikácie so zákazníkmi. Naposledy sa zaoberal najmä rozvojom cloudových riešení, v ktorých vidí veľký potenciál.

zdroj: Microsoft.com

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.