Home / technológie / Samsung uzavrel strategické partnerstvo s Nuance Communications a ponúkne nový softvér pre zobrazovanie dokumentov

Samsung uzavrel strategické partnerstvo s Nuance Communications a ponúkne nový softvér pre zobrazovanie dokumentov

Samsung Electronics bude vďaka partnerstvu so spoločnosťou Nuance Communications ponúkať tri nové softvérové ​​balíky riešenia pre zobrazovanie dokumentov. Strategické partnerstvo, ktoré sa spustilo v septembri minulého roka, umožní predaj a distribúciu riešenia zobrazovania dokumentov.

samsung

Softvérové ​​balíky

  • Equitrac (Office a Express) je softvér pre správu tlače, ktorý firme umožňuje tlač ľubovoľných dokumentov s ohľadom na aktuálnu polohu užívateľa. Dokument je poslaný na najbližšiu tlačiareň prostredníctvom systému pull-printing. Equitrac ďalej redukuje možné IT komplikácie tým, že odstraňuje závislosť na tlačových serveroch, ovládačoch a ďalších tlačiarňach vo firemnej sieti.
  • AutoStore je elektronické riešenie ukladania dokumentov, ktoré automaticky rozpozná a uloží rôzne druhy dokumentov konkrétneho užívateľa, a to vrátane PDF súborov a informácií nielen z tlačiarne, ale aj zo smartfónov, kopírok a skenerov.
  • SafeCom pomáha konsolidovať a štandardizovať rôzne typy tlačových úloh bez nutnosti inštalovať ďalšie ovládače tlače. Môže tiež ďalej znížiť rozpočty na tlač tým, že obmedzí prístup k tlačiarni iba overeným užívateľom.

Chris Strammiello, viceprezident divízie Global Alliances & Strategic Marketing spoločnosti Nuance Communications k partnerstvu so spoločnosťou Samsung povedal:

„Samsung dlhodobo prináša na trh špičkové produkty. Nuance si veľmi váži silného partnerstva so Samsungom, pričom rozšírenie spolupráce o zobrazovacie riešenia je strategickým krokom pre obe spoločnosti. Teší nás, že môžeme na trh prinášať inovatívne riešenia, ktoré vychádzajú v ústrety potrebám našich spoločných zákazníkov.“

„Samsung pokračuje v prehlbovaní spolupráce s poprednými svetovými dodávateľmi softvéru, aby prinášal špecializované a na mieru pripravené riešenia pre zlepšenie pracovných procesov,“

povedal David SW Song, senior viceprezident divízie Printing Solutions Business spoločnosti Samsung Electronics.

„Firemný zákazníci si budú môcť zakúpiť riešenia a služby optimalizované pre ich podnikanie priamo s tlačiarňami Samsung.“

Nuance Communication je popredná svetová spoločnosť poskytujúca prvotriedne softvérové riešenia. Podľa reportu IDC za rok 2015 je firma najväčším predajcom softvéru v oblasti spracovania dokumentov / MFP s viac ako 58-percentným podielom na trhu.

Spoločnosti Samsung začala najprv dodávať funkcie rozpoznávania hlasu využívané v celom rade prístrojov Samsung.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.