Home / online biznis / Microsoft Slovakia má nového obchodného riaditeľa

Microsoft Slovakia má nového obchodného riaditeľa

Spoločnosť Microsoft Slovakia oznámila nové meno obchodného riaditeľa divízie pre riešenia malých a stredných podnikov. Od 1. apríla 2014 je ním Tibor Kolejak, ktorý bude vo svojej funkcii zodpovedný za obchod a marketing spoločnosti Microsoft Slovakia v rámci SME segmentu, ktorý tvoria malé podniky a organizácie strednej veľkosti.

Microsoft Slovakia má nového obchodného riaditeľa

Tibor Kolejak bude ďalej zodpovedný za rozvoj a riadenie partnerskej siete spoločnosti Microsoft Slovakia, ktorá na Slovensku predstavuje spoluprácu s viac ako 1 200 partnermi.

Teší ma, že som sa stal súčasťou slovenského tímu. Po 12 rokoch na rôznych pozíciách v rámci Microsoftu sa vraciam späť na Slovensko a som rád, že budem môcť zužitkovať moje doterajšie skúsenosti,

zhodnotil svoj nástup Tibor Kolejak.

Pred nástupom na jeho súčasnú pozíciu pôsobil Tibor Kolejak na niekoľkých iných riadiacich pozíciách v spoločnosti Microsoft. Naposledy zastával post prevádzkového a marketingového riaditeľa v kazašskej pobočke. Predtým pôsobil ako finančný riaditeľ v Českej republike.

Profesionálnu kariéru začínal v spoločnosti Energoinfo – Union Fenosa Group. Pred nástupom do spoločnosti Microsoft pôsobil vo firmách PricewaterhouseCoopers a Czech Mobile. Vzdelanie získal na Ekonomickej Univerzite v Bratislave, študoval aj na Fakulte ekonómie Granadskej univerzity v Španielsku.

Je ženatý, má jedno dieťa. Medzi jeho záľuby patrí golf, hra na harmoniku a modely lietadiel na diaľkové ovládanie.

zdroj: Microsoft.com

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.