Home / online biznis / knihy / Knihy, ktoré by mal prečítať každý (online) podnikateľ

Knihy, ktoré by mal prečítať každý (online) podnikateľ

Samozrejme úspech v biznise sa nemeria počtom prečítaných kníh. Niektoré ale vedia skutočne nakopnúť a inšpirovať.

Budem rád, ak mi napíšete do komentáru názvy kníh, ktoré vás najviac zaujali z oblasti biznisu alebo online biznisu.

Knihy, ktoré by mal prečítať každý (online) podnikateľ

A pokiaľ ste už čítali nižšie uvedené tituly, tak neváhajte a podelte sa o svoje názory.

1. Jak jsem vydělal svůj první milion na internetu

Kniha zaoberajúca sa prevažne email a affiliate marketingom. Autor tiež uvádza konkrétne príklady a ukážky, ako by mala vyzerať ponuka, ktorá predáva alebo ako ma vyzerať dobre napísaný newsletter. Naučíte sa napríklad aj to, ako zautomatizovať váš biznis na internet tak, aby ste si mohli užívať vaše zarobené peniaze ako aj voľný čas

stiahnite si ukážku z knihy Jak jsem vydělal svuj první milion na internetu v PDF formáte

2. Roztoč to!

Skvelá kniha nie len pre začínajúcich online podnikateľov. Kniha nesie veľmi cenné posolstvo: Začnite zarábať na tom, čo vás skutočne baví. A neváhajte pri tom využiť silu internetu. Využite sociálne siete a blog na propagáciu svojich výrobkov a služieb a v neposlednom rade budujte vlastnú značku.

stiahnite si ukážku z knihy Roztoč to! v PDF formáte

3. Restart

Príručka Restart vám prezradí jednoduchší a ľahší spôsob ako uspieť v podnikaní. Autori knihy vám ukážku, že podnikanie vôbec nemusí byť zložité a komplikované. V skutočnosti ani nepotrebujete zamestnancov alebo kanceláriu. Základom je spraviť prvý krok a začať! Práve táto kniha mi dala odvahu pustiť sa do podnikania.

Prečítajte si moju recenziu na knihu Restart

4. Nové pravidlá marketingu a PR

Ako efektívne využívať sociálne siete a médiá, blogy, správy, online video a virálny marketing na získavanie zákazníkov.

Kniha určená nie len ľuďom pracujúcim v marketingu. Túto knihu by si určite nemal ujsť žiaden začínajúci online podnikateľ. Ako online podnikateľ sa naučíte, ako propagovať svoje produkty, služby alebo svoju značku prostredníctvom sociálnych sieti a to bez veľkých finančných nákladov.

Zistíte že online služby ako twitter alebo facebook neslúžia len na zábavu a zabíjanie času ale zároveň môžu pomôcť propagácii vašej značky a zvýšiť predaj vašich produktov a služieb

stiahnite si ukážku z knihy Nové pravidlá marketingu a PR v PDF formáte

5. Čtyřhodinový pracovní týden

Zmeňte svoj pohľad na klasickú pracovnú dobu. Zabudnite na čas, keď ste museli tráviť v práci 8 hodín denne. Doba sa zmenila a aj vďaka online biznisu dnes dokážete pracovať 4 hodiny týždenne.

Môžte začať podnikať z pláže alebo niekoľko mesiacov v roku stráviť na cestách a spoznávať nové krajiny. Systém otroč-šetri-odpočívaj je dnes už prežitok. Dnes už žijeme v dobe, keď si život môžme užívať aj v produktívnom veku.

Prečítajte si recenziu na knihu Štvorhodinový pracovný týždeň

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.