Home / blog / Moje blogerské začiatky

Moje blogerské začiatky

Vždy medzi moje záľuby patrilo hľadanie a prezeranie rôznych stránok s rôznymi témami. Neraz som natrafila na stránku, ktorú ,”vlastnilo” nejaké dievča či chlapec… Bol to niečo ako ich diár, denník… Písali tam o veciach, ktoré ich zaujímajú, ktoré ich bavia…  Našla som aj ľudí, ktorí na želanie robili pre iných videá na rôzne témy a takým spôsobom si podľa mňa hľadali ,”spriaznené duše” …

Rovnako ako mnohí iní, aj ja som si na internete založila blog. Zo začiatku som ani nevedela, čo by som tam mala písať. Najprv som tam dávala samé nezaujímavé veci, vzhľad blogu nebol takmer nijako upravený, asi aj preto nikoho nezaujímal… No postupom času som zistila, o čom by som mala písať. Našla som videá inej blogerky, konkrétne MsL3nik, v ktorých sa snaží začínajúcim blogerom pomôcť s nastaveniami na blogu a podobne. Vtedy už môj blog dostal akúsi novú podobu, ktorá sa mi celkom páči.

Samozrejme, keď si už niekto blog založí, možno trochu podvedome túži po tom, aby ho hneď našlo veľa ľudí, aby ľudia písali komentáre, aby sa zapájali, aby mali požiadavky… No to všetko chce veľa času. Ak človek bloguje pravidelne  ak má o čom blogovať, ľudia si ho určite nájdu, len netreba vešať hlavu a vytrvať.

Niekedy, keď sa veľmi nudím, len tak sa pozerám na počítadlo na blogu- je to taký super pocit, keď vidíte, koľkých zaujíma, čo napíšete. Dnes je to už rok, čo som si založila svoj blog a ďakujem každému jednému, ktorý mi nechal komentár, odkaz alebo ,,len” LIKE. :)

Všetkým by som chcela blogovanie odporučiť , lebo aj keď je to ,”žrút času”, a občas aj nervov, stojí to za to, lebo sedieť pri PC je fajn, no podla mňa viac fajn je, keď je za Vami niečo vidno a keď to niekomu osoží, je to 100x super pocit.

Všetkým mojim čitateľom ďakujem za prejavenú priazeň a Vy, ktorí nad blogovaním rozmýšľate- smelo do toho! Veď nemáte čo stratiť.

Prajem veľa blogerských úspechov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.