Home / technológie / aplikácie / WinApp Challenge 2014: súťaž pre slovenských vývojárov štartuje!

WinApp Challenge 2014: súťaž pre slovenských vývojárov štartuje!

Súťaž o najlepšie Windows Phone a Windows 8.1 aplikácie na Slovensku štartuje! Možnosť vyhrať zaujímavé ceny a dostať aplikáciu do pozornosti aj do predaja úplne zadarmo sa tak otvára všetkým vývojárom.

WinApp Challenge 2014

Pre všetkých šikovných developerov pripravila spoločnosť Microsoft Slovakia v spolupráci s portálom MojWindows.sk, spoločnosťou Nokia a ďalšími partnermi, súťaž o najlepšie aplikácie pre Windows Phone a Windows 8. Stačí sa zaregistrovať na tejto stránke a naprogramovať unikátnu appku do jednej z dvoch kategórií. Súťaž potrvá od 31. 3. do 15. 6. 2014.

Aplikácie budú hodnotiť čitatelia MojWindows.sk spolu s odbornou porotou. V priebehu mája je pre vývojárov navyše pripravený tutoriálny deň na FIIT STU, kde budú môcť svoju rozpracovanú aplikáciu ukázať expertom a nechať si od nich poradiť. V hre je niekoľko top cien, ako high end smartfóny Nokia Lumia, Windows 8.1 tablety, Xbox 360 s Kinectom, Visual Studio 2012 Professional, drobný hardvér alebo darčekové poukážky na nákup zadarmo v rámci Windows Store.

Súťažiť sa samozrejme dá aj s viacerými aplikáciami naraz a po minimálnej úprave grafického rozhrania aj v obidvoch kategóriách. Aby sa zvýšila šanca, pripravené sú rôznorodé úrovne výhier. Vyhrávať sa tentokrát bude až v troch sekciách a nezabúda sa ani na hlasujúcich.

Všetky informácie, ktoré potrebujete, nájdete na winappchallenge.sk. Začnite čím skôr vyvíjať! Kompíkom, kreativite a vývoju zdar!

Ceny pre developerov a hlasujúcich:

10x Windows tablet Prestigio Multipad Visconte

windows-tablet

5x High-end smartfón Nokia (konkrétny model upresníme počas doby trvania súťaže)

nokia lumia

1x Herná konzola Xbox od Microsoftu

xbox

Súťažíme aj o 15x darčeková poukážka na nákup v hodnote 15 eur a 20 ďalších zaujímavých cien od partnerov.

zdroj: microsoft.skwinappchallenge.sk

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.