Home / online biznis / homeworking / Pohodlie ktoré nevymeníte: Kancelárska stolička pre každý rozpočet!

Pohodlie ktoré nevymeníte: Kancelárska stolička pre každý rozpočet!

V súčasnej ekonomike sa kancelárske prostredie prezentuje v štýle jednoduchosti alebo minimalizmu ak chcete. Dôraz sa predovšetkým kladie na prenájom priestorov za najzákladnejšie ceny, s menším dôrazom na  vybavenie aj celkový dizajn kancelárie.

Avšak rozdiel medzi zamestnancami a manažérmi veľkých aj malých firiem je práve v ich produktívnom zmýšľaní. Okrem zvládnutého time-managmentu vedia,  že vytvorenie príjemného pracovného prostredia je viac ako len  o samotnej estetike.

Navyše starostlivá pozornosť o pohodlie členov tímu, je základným prameňom pozitívnych výsledkov.

Ak patríte ku skupine úspešných podnikateľov, srdečne vám gratulujeme. Pre tých záujemcov ktorí by k nim  patriť chceli, ponúkame jednoduché riešenie. Podelíme sa s vami o tajomstvo, ktoré vaše nápady komfortne posadí do cieľovej rovinky.

fungujúca kancelária

Ako  rozpoznať fungujúce pracovisko?

Dlhé dni strávené v uzavretých priestoroch kancelárie, vás nútia pracovať rýchlejšie, dôslednejšie a efektívnejšie. Netrpezlivo pozeráte na hodinky, obávate sa či všetky úlohy budú splnené načas, dokonca sa pristihnete pri myšlienke že svoju prácu nezvládate?

Presvedčíme vás, že na prácu v kancelárii sa môžete naozaj tešiť. Čo preto treba zabezpečiť?

Komfort aj relax na jedinom mieste

Nevyhnutným prvkom fungujúcej spolupráce sú šťastní zamestnanci.

Avšak dlhotrvajúci, úprimný úsmev na tvári  môžete zaistiť nielen im ale aj sebe. Ako? Pohodlnou, kancelárskou stoličkou, ktorá  chrbtici poskytne pevnú oporu počas celej pracovnej doby.

Ale správna kancelárska stolička sa o vaše zdravie stará dlhodobo. Okrem bezpečného mechanizmu pre nastavenie výšky sedadla, ponúka aj iné opatrenia. Prospešnú polohu rúk zaistia pevné, plastové podrúčky, ktoré sú  pre sedavé zamestnanie najvhodnejšou možnosťou.

Navyše cez voľnejšie chvíľky sa pokojne môžete oddať relaxu, vďaka kvalitnej hojdacej mechanike. Avšak to ani z ďaleka nie je úplne všetko.

Ďalším dôležitým parametrom vhodnej stoličky je jej praktickosť. Okrem vašej fyzickej a následne aj duševnej pohody je šetrná aj ku samotnému interiéru kancelárie.

Nezáleží na tom či máte mäkkú, alebo tvrdú podlahu. Kvalitné webové e-shopy vám poskytnú možnosť objednať si pre jej ochranu, variantu mäkkých aj tvrdých kolies.

kancelária

A čím sú naše e-shopy výnimočné?

  • Získate podrobný popis produktov v najkratšom možnom čase.
  • Dozviete sa o všetkých dostupných akciách.
  • Overené stoličky do kancelárie  sú na ceste k vám, úplne zadarmo.
  • 5 ročná záruka sa viaže na viac ako  400 kancelárskych stoličiek a kresiel.
  • Výrobky od slovenských alebo zahraničných výrobcov  máte k dispozícii už od 125 €.

Ktorá kancelárska stolička je tá správna?

Odporúčania hovoria jasne. Výsledkom sú každodenní spokojní zákazníci po celom Slovensku. Ak si neviete vybrať tú pravú, či vhodný materiál alebo jednoducho chcete iné farebné prevedenie, portál kancelária24h.sk je pre vás k dispozícii aj na bezplatnom zákazníckom servise.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.