Home / PR / Čo si obliecť v piatok na párty? Poradí vám projekt Gotriko.sk!

Čo si obliecť v piatok na párty? Poradí vám projekt Gotriko.sk!

„Nemám si čo obliecť“ – túto vetu, alebo občas aj nárek, poznáte všetci veľmi dobre. Najhoršie je, keď sa chystáte v piatok večer na párty. Či už je to diskotéka, párty na dome, posedenie v bare, alebo výlety po rôznych kútoch mesta – vy predsa musíte vyzerať najlepšie!

Konkurencia je vysoká

Vyzerať najlepšie zo všetkých dá riadne zabrať. Stačí sa pozrieť na sociálne siete. Facebook zaplnený selfie fotkami, Twitter a Instagram je nimi doslova preplnený…Všade na vás civia vyobliekané princezné s červeným rúžom na pery a retro okuliarmi. Chalani „machrujú“ so svojim šesť-balením.

Práve preto máte už v piatok poobede hroznú dilemu! A „čo si obliecť“ je zrazu tak dôležité, ako Shakespearove „Byť, či nebyť“. Práve preto je tu www.gotriko.sk, aby vám poradilo.

Čo si obliecť

Najprv si musíte uvedomiť jednu vec. Vy idete všetkých zaujať. Sivú myšku, alebo málo odfarbenú blondínu si predsa nikto nevšimne

A čo najviac upúta pozornosť? Na to si odpovedzte sami. No dobre, trochu pomôžeme. Pozeráte na to vždy, keď cestujete autom a autobusom. Sú to bilboardy. A čo je na nich? Obrázok, alebo veľké písmo – nápis. Výborne. Už viete, že pozornosť upútate veľkým obrázkom, alebo nápisom. Najlepšie vo výške očí.

Pre baby

Podľa najnovších módnych trendov sa nosí tričko s nápisom SWAG , v Slovenských pomeroch OYEB, prípadne nový výraz, ktorý zaviedol spevák s veľkým Egom –  JBMNcT.

Ale nič sa nebojte dievčatá. Aj na tie, čo ešte stále obľubujú legíny, sme mysleli. Aby ste sa nemuseli báť, že vám budú chalani civieť na zadok, vezmite si tričko s vtipným nápisom. Napríklad „Som pekné dievča. A bodka.“ alebo „Som krásnejšia na Instagrame.“ Zaručujeme, že takýmto dievčatám sa nebudú chalani pozerať na zadok. Budú na neho doslova čumieť.

Pre chalanov

Nebojte sa, ani na mužské pohlavie sme nezabudli, hoci ste vymenili legíny za príliš obtiahnuté rifle, takzvané „vajcorezky“. Niekedy je síce vidieť viac, ako by sme chceli, ale pre módu a štýl sa človek jednoducho musí obetovať.

Tak teda si vezmite v piatok tie vaše obľúbené nohavice. Ale aj tu platí, zaujmeš veľkým nápisom. Pre tých slušnejších nápis napríklad Tukabel, alebo Pil si? Tričko Pil si odporúčame najmä hanblivým typom, pretože tričko nadviaže konverzáciu miesto vás.

Viac odvážnym odporúčame skúsiť tričko s nápisom SEX Instructor- first lesson free. Tričko Born to dance sa vyslovene hodí na piatok večer.

Nesmiete zabudnúť na doplnky

K tomu všetkému pridáte (aj baby, aj chalani) ešte nejaké tie doplnky. Náušnice, reťaze, kabelky, topánky, hodinky a ktovie čo všetko. Čím viac tým lepšie. Baby, nezabudnite na spomínaný červený rúž. Bez neho nebudete „IN“.

Chýba ešte niečo?

Teraz už viete, ako v piatok večer na párty poriadne všetkých zaujať. Ak vám však tričká s nápismi v skrini ešte stále chýbajú, nečakajte ani minútu a navštívte www.gotriko.sk. Tam nájdete všetky tričká z príkladov a kopec ďalších. Veď tento piatok musíte upútať pozornosť práve vy!

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.