Home / online biznis / Biznismeni v obleku na mieru

Biznismeni v obleku na mieru

Každý správny biznismen, manažér alebo obchodník by sa mal riadiť pravidlom, že prvý dojem sa nikdy nedá spraviť na druhý pokus.

Späť do minulosti, už v dobách renesancie bolo ťažké len podľa vzhľadu určiť, či je obchodník čestný alebo nie. Obchodníci a podnikatelia si preto uvedomili, že ich oblečenie by malo byť také, aby vyzerali bohato a úspešne a pritiahli tak viac obchodu. Dôveryhodnosť, sila a autorita sú kvality, ktoré sprevádzajú oblek už stáročia a to sú aj hlavné kvality dobrého biznismena.

Správny oblek zvýši sebavedomie

K ďalšiemu atribútu úspešného biznismena patrí abstraktné myslenie. Je užitočné pri riešení problémov, prijímaní kritiky alebo rozhodovaní o financiách. Je pravdepodobnejšie, že biznismen s abstraktným myslením sa bude vyhýbať pokušeniu impulzívnych nákupov namiesto dlhodobých investičných výziev.

Podľa štúdie, ktorá analyzovala psychologický efekt obliekania, nosenie obleku do práce zlepšuje vašu schopnosť vidieť veci s nadhľadom a robiť lepšie rozhodnutia.

„Oblek nám navodí pocit dôležitosti a sily a to mení základný spôsob akým vidíme svet.“

Abraham Rutchick, jeden z autorov štúdie.

oblek šitý na mieru

Pred zákazníkmi alebo zamestnancami chcete pôsobiť príjemne a vyzerať štýlovo a elegantne, potrebujete urobiť dobrý dojem.

Oblečenie je až polovica úspechu reči tela a neverbálnej komunikácie. Vzhľad by mal byť preto pre biznismena dôležitý a podstatnou časťou každodenného úspechu.

Každý muž potrebuje oblek, no každý biznismen oblek šitý na mieru.

Pred každým štartom do dňa vás možno nabudia a namotivujú nejaké formulky z motivačných seminárov, ale obliecť si oblek určený len vám, to robí za vás.

Každý muž môže prísť do miestneho obchodu a vybrať si prvý oblek, ktorý mu ako tak sedí, ale skutočný muž, ktorému na svojom vzhľade záleží si nechá ušiť oblek na mieru.

Keď ľudia počujú oblek šitý na mieru, okamžite si myslia, že to je niečo drahé alebo zbytočné. Na prvotriedny oblek však nemusíte minúť všetky úspory. Ceny sú prispôsobené slovenskému spotrebiteľovi a taktiež sa odvíjajú podľa materiálu, ktorý si zákazník vyberie.

Je pravda, že bežný oblek v obchode je lacnejší, no dostanete len to, za čo si zaplatíte.

Salón Suits v Bratislave ponúka oblek na mieru už od 349 eur.

Oblek vydrží roky a roky a nebude sa opotrebovávať ani mať lesk z opotrebovaných textílii ako bežné obleky.

Výhoda obleku na mieru

Každý chce predsa vyzerať dobre a prezentovať svoj štýl, no v bežnom obleku to dosiahne len ťažko. Oblek na mieru je dokonale prispôsobený vášmu telu a zároveň poskytuje dostatok pohodlia a komfortu.

Pre mnoho pánov to je aj jediná možnosť, keďže nemajú konfekčnú veľkosť a dobrý oblek je pre nich zohnať takmer nemožné. Oblek na mieru nie je len obyčajná kúpa, je to služba. Dostane sa vám odborné poradenstvo a profesionálny a individuálny prístup je garanciou.

Navštívte salón Suits by ĎURKA na adrese Ševčenkova 34, 85 101 Bratislava a presvedčte sa, že kúpa obleku môže znamenať kúpu nadštandardnej služby.

Výhodou obleku na mieru je aj jeho unikátnosť. Je určený len pre vás a môžete si byť istý, že rovnaký oblek ako máte vy na nikom inom neuvidíte. Máte možnosť výberu z širokého množstva kvalitného materiálu, pričom si môžete zvoliť aj konkrétne doplnky ako sú gombík, podšívky alebo manžety atď. Vlastnou voľbou a odbornou radou si zaručíte jedinečný kúsok, ktorý vás bude sprevádzať dlhé roky.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.