Home / technológie / Synology uvádza na trh RackStation RS816

Synology uvádza na trh RackStation RS816

Spoločnosť Synology dnes uvádza na trh RackStation RS816, 4-šachtové riešenie vhodné do serverového racku s veľkosťou 1U, ktoré je určené pre vaše rastúce podnikanie a menšie firmy.

Kapacita až 64 TB

RS816 ponúka flexibilnú škálovateľnosť až do 8 diskov s celkovou kapacitou 64 TB za pomoci rozširujúcej jednotky Synology RX415.

Vo výsledku tak ponúkne výborný výpočtový výkon a robustnú aplikačnú základňu.

“Agilnosť a flexibilita sú synonymom modelu RS816, zároveň však prichádza v kompaktných rozmeroch a v škálovateľnom spracovaní, čím je ideálny na umiestnenie do serverového racku a zapadne tak do vášho vysokého tempa rozvoja podnikania. Už nemusíte upravovať hardvérové scenáre a požiadavky na úložnú kapacitu, jednoducho RS816 naškálujete podľa vašich požiadaviek,“

povedal Jason Fan, produktový manažér spoločnosti Synology Inc.

Synology RS816_01

Vylepšený dvojjadrový procesor

RS816 je vyzbrojený vylepšeným dvojjadrovým procesorom s podporou hardvérového šifrovania a dosahuje prenosové rýchlosti na úrovni 148 MB/s pri čítaní a 81 MB/s pri zápise dát, čo znamená až 142% nárast pri porovnaní zapisovacích rýchlostí šifrovaných dát jeho predchodcu.

Podpora funkcie FAILOVER

RS816 prichádza s duálnym 1 GbE LAN portom s podporou funkcie failover, jeho pevné disky sú vymeniteľné za chodu (tzv. how-swap), čo zabezpečuje maximálnu dobu bezporuchovej prevádzky vrátane minimálnej doby potrebnej na prípadnú opravu.

Tým šetríte financie v podnikaní a zároveň je úložisko neustále k dispozícii.

synology

RS816 využíva DiskStation Manager (DSM), najvyspelejší a najintuitívnejší operačný systém pre sieťové úložné riešenie, ktorý ponúka široké spektrum aplikácií od záložných riešení, cez multimédiá až na kolaboračné nástroje.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.