Home / PR / Vianoce v mobile s WebSupport

Vianoce v mobile s WebSupport

WebSupport dnes spustil vianočnú kapmaň prostredníctvom vlastnej mobilnej aplikácie.

Pre svojich zákazníkov si pripravil výrazné zľavy na hostingové produkty (až do výšky 50%), aktivačné licencie na plnú verziu grafického software-u Zoner Photo Studio 16 a zadarmo online kurzy od WebRebel.sk.

Po stiahnutí, či update-nutí appky si každý zákazník nájde svoj darček hneď na úvodnej obrazovke. Po “tapnutí” na obrázok sa používateľovi automaticky odošle e-mail s aktivačným kódom, ktorý stačí zadať pri objednávke služby. Platbu je potrebné zrealizovať do 30.12.2014.

Aj takýtmo spôsobom chceme komunikovať s našimi zákazníkmi a odmeňovať ich. Mobilná aplikácia je skvelý komunikačný nástroj a my sme našli vhodný priestor hneď na úvodnej obrazovke. Prostredníctvom appky chceme odteraz zákazníkom neustále poskytovať jedinečné výhody. Rozhodne sa oplatí mať appku v mobile,

hovorí Richard Čermák, Community & PR Manager.

WebSupport aplikácia je primárne určená na rýchlu registráciu domén a kontakt s technickou podporou, ktorú môžu využívať všetci používatelia, bez ohľadu na to, či sú klientmi spoločnosti.

WebSupport sa však netají tým, že aplikácia je stále vo vývoji a v najbližších mesiacoch budú pribúdať nové funkcionality.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.