Home / online biznis / Ako vybaviť pôžičku cez internet

Ako vybaviť pôžičku cez internet

V súčasnosti žijeme vo virtuálnej dobe, kedy sa snažíme na internet preniesť takmer úplne všetko. Cez internet nielen komunikujeme, ale aj nakupujeme a v poslednej dobe ho stále častejšie využívame aj na bankovanie.

Klasické a dlhšie fungujúce banky majú po Slovensku stále stovky kamenných pobočiek a do svojej online ponuky zaradili iba niektoré produkty.

Prevládajúci trend však ukazuje, že na Slovensku sa stále lepšie a lepšie darí novým typom bánk, ktoré už pri svojom vstupe na trh avizovali, že budú viac menej pôsobiť na internete.

K tomuto typu bánk, môžeme zaradiť aj stabilnú banku ZUNO, ktorá je charakteristická špecifickým prístupom ku klientom. V ZUNO banke všetko vybavíte online a výhodou je fakt, že ZUNO je vám k dispozícii dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni.

V ZUNO nečakáte v dlhých radoch a tešíte sa z vynikajúcich cien. Základné služby ZUNO banky sú bez akýchkoľvek poplatkov, pričom si môžete byť istí, že zaplatíte iba za to, čo naozaj využívate.

V ZUNO je samozrejmosťou tak online vybavenie účtu, ako aj pôžičky cez internet. O pôžičku cez internet môžete v ZUNO požiadať dokonca aj vtedy, ak nie ste jej klientom a zvládnete to v troch jednoduchých krokoch.

Prvý krok je na vás a spočíva vo vyplnení žiadosti o účet a pôžičku cez internet. Do troch dní sa vám ozve kuriér, ktoré vám prinesie zmluvu k účtu.

Hneď potom, ako si aktivujete účet, je potrebné, aby ste potvrdili žiadosť o pôžičku vo svojom online bankingu.

Následne vám nezostáva nič iné, iba počkať, kým ZUNO vašu žiadosť spracuje. Jednoduchší postup vás čaká vtedy, ak ste klientom ZUNO. V tom prípade stačí, aby ste vyplnili žiadosť o pôžičku vo svojom online bankingu a podpísali ju pomocou SMS a takisto počkáte kým bude vaša žiadosť spracovaná.

Pôžičku cez internet tak vybavíte jednoducho a rýchlo, z pohodlia vášho domova.

zuno pôžička

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.