Home / zaujímavosti / Vianočné balíčky a firemné darčeky – dajte si záležať na originalite

Vianočné balíčky a firemné darčeky – dajte si záležať na originalite

Začínate uvažovať nad vianočnými darčekmi pre vašich zamestnancov, obchodných partnerov či klientov? Je dobré, že na to myslíte v predstihu. Máte totiž priestor na výber originálnych a hodnotných darčekov, ktoré zaručene potešia každého. Prinášame vám tipy na vianočné darčeky.

Vianočné balíčky s logom vašej firmy

Obdarenie zamestnancov či klientov predstavuje skvelý spôsob, ako s nimi upevniť vzťahy a pomôcť vašej spoločnosti rásť. Nápadité vianočné firemné darčeky s vaším logom zabezpečia, že na vás obchodní partneri nezabudnú.

V závislosti od toho, aká veľká je vaša firma a s koľkými partnermi spolupracujete, si môžete vybrať darčeky v rôznych cenových hladinách. Ak je to len pár ľudí, môžete si dovoliť niečo väčšie, no ak patríte medzi väčšie ryby na trhu, možno radšej zvolíte niečo menšie, keďže máte pod sebou veľa ľudí.

Samozrejme, tým nemyslíme, že darujete obyčajné plastové pero a zápisník. Určite už vašich zamestnancov a partnerov poznáte. V prípade, že niektorý z nich obľubuje sladké, iste ho poteší balíček s horúcou vianočnou čokoládou a vianočným hrnčekom a brusnicami v horkej čokoláde.

S alkoholom opatrne

Pamätajte, že fľašu alkoholu je vhodné darovať človeku, o ktorom viete, že si občas rád doprajte za pohárik. Mali by ste vedieť aj to, aký alkohol pije. Ak si nie ste istí, či váš partner pije alkohol, neriskujte a radšej mu venujte niečo iné. Takisto sa neodporúča darovať alkohol ženám.

Aké máte teda možnosti? Reklamné koše od Mpromotion sú plné samých dobrôt a vecí, ktoré obdarovaným ostanú na pamiatku. Krásne zabalené krabičky s logom firmy vyčarujú druhým úsmev na tvári.

Milovníci voňavej kávy sa potešia kávovej darčekovej sade s porcelánovým hrnčekom, exkluzívnou kávou z Kostariky a remeselnými sušienkami. Môžete mať istotu, že obdarovanému týmto ulahodíte.

Vášnivým kuchárom zas vyčaruje úsmev na tvári balíček ochutených solí s piatimi druhmi korenia – s citrónom, pálivou papričkou, olivami, chilli a s kari.

Obchodným partnerom, ktorí radi cestujú, môže urobiť radosť cestovný balíček s vianočnou dekou, termoskou, koreneného čaju z lesného ovocia a lesným medom.

Veríme, že sme vás inšpirovali a tohtoročný nákup firemných vianočných darčekov zvládnete hladko a bez zbytočného stresu. Ušetrite čas a nakupujte online z pohodlia domova na www.mpromotion.sk

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.