Home / technológie / cloud / Sharp uvádza na trh multifunkčné zariadenia s podporou technológie cloud

Sharp uvádza na trh multifunkčné zariadenia s podporou technológie cloud

Firma Sharp uvádza do predaja šesť energeticky úsporných čierno-bielych multifunkčných zariadení s výnimočnými možnosťami výmeny dát v sieti. Zariadenia MX-M565N, MX-M465N a MX-M365N sú štandardne prispôsobené na prácu s technológiou cloud a sú vybavené systémom umožňujúcim zdieľanie súborov Sharp Cloud Portal Office.

Na druhej strane v modeloch MX-M564N, MX-M464N a MX-M364N sú tieto funkcie dostupné v rámci voliteľnej dodatočnej výbavy, ak by sa v budúcnosti ukázalo, že sú potrebné.

Firma Sharp uvádza na trh multifunkčné zariadenia s podporou technológie cloud

Okrem toho sú tieto zariadenia vybavené všetkými funkciami, ktoré je možné v multifunkčných zariadeniach s podporou siete očakávať. Nové modely sa líšia tiež širokou paletou moderného voliteľného príslušenstva pre koncovú úpravu, ktoré môže byť nevyhnutné pri kopírovaní a tlačení dokumentov v stredných a veľkých pracovných skupinách.

Firma Sharp zároveň informuje, že na trh uvádza aj najnovší revolučný tonerMycrostoner-CAP™ , ktorý umožňuje tlač pri nižšej teplote, čo v konečnom dôsledku zvyšuje energetickú úspornosť zariadenia.

Ekologicky vyspelé zariadenia

Firma Sharp vytvorila toner s inovačnou formulou, vďaka ktorému je možné značneznížiť množtvo energie nevyhnutnej pre tlač a kopírovanie dokumentov. Nový toner Mycrostoner-CAP™ firmy Sharp sa taví pri nižšej teplote, čo umožňuje dosiahnuť jednu z najnižších hodnôt ukazovateľa celkovej spotreby energie (TEC) na trhu a pomáha znížiť náklady spojené s prevádzkou firmy.

Okrem toho sú v novej sérii zariadení využité plasty z biomasy vyrobené z rastlinných materiálov, čo obmedzuje negatívny vplyv zariadení na životné prostredie. Tieto zariadenia sú ďalej vybavené sériou inteligentných funkcií umožňujúcich zníženie spotreby energie. Napríklad, každý toner “sa učí” harmonogram jeho používania, a ak odhaduje, že nebude potrebný, prechádza do pohotovostného režimu.

Šetreniu energie napomáha taktiež funkcia automatického vypnutia po každej ukončenej úlohe. Túto funkciu je možné naprogramovať aj tak, aby bola riadená hodinami.

Pripravené na prácu s technológiou cloud

Zariadenia MX-M565N, MX-M465N a MX-M365N sú štandardne vybavené možnosťou bezdrôtového sieťového pripojenia prostredníctvom Wi-Fi, vďaka čomu je možné preniesť výkonnosť Vašej kancelárie na úplne inú úroveň. Zariadenia umožňujú jednoduché zdieľanie súborov prostredníctvom servisu Sharp Cloud Portal Office.

Prístup k dokumentom zapísaným v “oblaku” je možné získať priamo z dotykového riadiaceho panelu. Vďaka skenovaniu dokumentov priamo do systému Cloud Portal Office, a následne ich rýchlou výmenou a zdieľaním so spolupracovníkmi v kancelárii alebo mimo nej, môžu pracovníci pracovať oveľa efektívnejšie.

Pre firmy, ktoré v súčasnosti nemajú záujem o podporu služieb technológie cloud, sú pripravené modely MX-M564N, MX-M464N a MX-M364N. Tieto zariadenia je možné kedykoľvek jednoduchým spôsobom prispôsobiť práci s technológiou cloud, a to vďaka rozšíreniu platformy Sharp OSA dostupnému z riadiaceho panelu. Uvedené modely môźu byť okrem toho dodatočne vybavené bezdrôtovým pripojením Wi-Fi.

Bezplatná mobilná aplikácia Sharpdesk mobile umožňuje užívateľom pripájať sa k novým zariadeniam prostredníctvom siete Wi-Fi a následne prezerať a tlačiť kancelárske súbory rôzneho druhu. Užívatelia môžu okrem toho skenovať dokumenty a odosielať ich priamo z kancelárskeho zariadenia do tabletov alebo smartfónov.

Funkcie zvyšujúce výkonnosť

Okrem rýchlych a spoľahlivých funkcií tlače a kopírovania, rýchleho skenovania a možnosti efektívneho spracovania veľkého počtu výtlačkov, voliteľná výbava nových zariadení zahŕňa automatické funkcie koncovej úpravy, vďaka ktorým je možné vytvárať profesionálne a prehľadné dokumenty vysokej kvality. Tieto modely ponúkajú široké spektrum možností koncovej úpravy dokumentov akéhokoľvek typu, vrátane brožúr a dierkovaných dokumentov, čo umožňuje pohodlnú distribúciu materiálov v súlade s ich určením.

Vysoká kvalita v štandarde

V novej sérii výrobkov sa nachádzajú modely, ktoré je možné konfigurovať podľa individuálnych potrieb firmy, bez akýchkoľvek nákladov na nepotrebné funkcie. Vo všetkých modeloch sa už v štandardnej výbave nachádzajú obojstranné skenery ako aj možnosť tlače s rýchlosťou 56, 46 a 36 strán za minútu.

Aktuálna cena SHARP MX-M564N S v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Zariadenia MX-M565N, MX-M465N a MX-M365N sú vybavené 10,1-palcovými dotykovými riadiacimi LCD panelmi s funkciou multi-touch. Umožňujú tlač v rozlíšení 1200 x 1200 dpi a obsahujú 150-hárkové obojstranné jednopriechodné podávače dokumentov (DSPF). Modely MX-M564N, MX-M464N a MX-M364N sú vybavené 7-palcovými farebnými riadiacimi LCD panelmi. Umožňujú tlač v rozlíšení 600 x 600 dpi a obsahujú 100-hárkové obojstranné jednopriechodné podávače dokumentov (DSPF).

zdroj: sharp.sk

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.