Home / technológie / mobilné telefóny / Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Telefón GALAXY Note 3 je evolúciou modelu GALAXY Note 2 a prekoná aj tie najdivokejšie očakávania. Vďaka jeho zadnému krytu, ktorý je príjemný na dotyk a vyzerá na nerozoznanie od kože, nebudete mať žiadne obavy, že vám vypadne z ruky alebo sa poškodí jeho povrch.

Usporiadajte si dôležité oblasti svojho života

Už sa nemusíte stresovať organizovaním informácií a obsahu uloženého vo svojom mobilnom telefóne.

Telefón GALAXY Note 3 vám umožňuje jednoducho vyhľadať a kategorizovať obrázky, videá a ďalšie typy obsahu jednoduchým ťuknutím na tlačidlo Ozdobný album v aplikácii Bezdotykový príkaz. Stačí jednoducho zakrúžkovať požadované informácie alebo obrázok a presunúť ich do ozdobného albumu.

Kategorizovanie informácií a vytvorenie vlastného albumu výstrižkov ešte nikdy nebolo také jednoduché.

V telefóne GALAXY Note 3 sa obsah nedokáže stratiť

Pomocou funkcie S Finder môžete v celom svojom telefóne Note 3 vyhľadávať čokoľvek – od rukou písaných poznámok až po informácie na webe. Prístup k funkcii S Finder možno získať jednoduchým ťuknutím perom. Na jednom mieste potom stačí zadať kľúčové slová, v prípade potreby použiť filtre dátumu, miesta alebo obsahu a vyhľadať súvisiace obrázky, videá, hudbu, osobné poznámky, dokumenty, udalosti alebo súvisiace konverzácie.

samsung galaxy note 3

samsung galaxy note 3

Písanie poznámok si teraz budete vychutnávať viac než kedykoľvek predtým

Funkcia Poznámka S vám umožňuje vytvárať nové poznámky a upravovať ich bez toho, aby ste museli vytvárať nový dokument. Novú funkciu Poznámka S možno tiež synchronizovať so službou Evernote alebo kontom Samsung, aby ste si daný obsah mohli prezerať v počítači alebo na tablete.

Funkcia Jednoduchý graf vám okrem toho umožňuje pomocou pera S Pen okamžite navrhovať grafy s profesionálnym vzhľadom. Áno, to všetko je teraz možné s novým perom S Note.

Telefón GALAXY Note 3 rozpoznáva váš rukopis

Pokročilá technológia rozpoznávania rukopisu dokáže presne čítať väčšinu štýlov písma a písaný text prevádza na funkciu správy, plánovača, budíka alebo telefónu. S touto funkciou si teraz môžete vychutnávať väčšiu univerzálnosť a flexibilitu.

Navrhnuté pre multitasking

Otvorte okno s ľubovoľnou veľkosťou kdekoľvek na obrazovke.

Telefón GALAXY Note 3 vám umožňuje vykonávať viacero úloh súčasne pomocou nových okien bez toho, aby ste museli prerušiť svoju prácu na hlavnej obrazovke. Keď napríklad pripravujete prezentáciu, môžete vytvoriť menšie okno, v ktorom budete mať prístup ku kalkulačke na rýchle výpočty.

Aktuálna cena Samsung N9005 Galaxy Note 3 v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Práca v rôznych oknách súčasne ešte nikdy nebola taká jednoduchá. Vyhľadávanie je jednoduché vďaka automatickému ukladaniu dátumu a značkám polohy v aplikáciách Fotoaparát, Poznámka S, Ozdobný album a Voice Recorder.

5,7 palca toho najlepšieho full HD obrazu

Telefón GALAXY Note 3 vám so svojím 5,7-palcovým displejom Full HD umožňuje efektívny multitasking a vytvára maximálne zážitky zo sledovania obsahu.

zdroj: samsung.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.