Home / online biznis / eshop / Potrebujete nový web alebo eshop? Riešením je WP Heroes

Potrebujete nový web alebo eshop? Riešením je WP Heroes

Mnoho začínajúcich online podnikateľov v začiatkoch svojho biznisu robia mnoho chýb. Nie je to nič výnimočné a zrejme to patrí k procesu osobnostného rastu každého podnikateľa. Samozrejme všetky chyby stoja čas a peniaze.

Tento článok sme sa rozhodli venovať zodpovedaniu otázok ohľadom výberu správnych technológií pri tvorbe firemnej webstránky a eshopu.

Nakoniec tento článok nie je určený výlučne začínajúcim online podnikateľom ale tiež tým, ktorí sa z prípadných zlých rozhodnutí chcú poučiť.

Nový web

Mať firemnú webstránku či blog dnes už nie je žiadna konkurenčná výhoda. Online sú dnes úplne všetci a verte, že vaša konkurencia nespí!

Aj preto dnes už nestačí mať len webstránku. Ak chcete držať krok s konkurenciu, potrebujete mať modernú a technologicky skutočne funkčnú webstránku! Čo to znamená?

Responzívny dizajn

V dobe mobilných technológii ako sú smartfóny a tablety je už zhruba 50% návštev webstránok práve z mobilných zariadení. Určite nechcete, aby sa užívateľ smartfónu pri prezeraní vašej webstránky trápil na svojom 5″ displeji. Preto by mala byť každá moderná a užívateľský funkčná webstránka optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Váš web by teda mal mať responzívny dizajn.

Web, ktorý predáva

Nové a moderné webstránky by mali byť taktiež užívateľsky príjemné. Návštevník by sa mal vedieť rýchlo zorientovať a nájsť informáciu, ktorú hľadá. Nájsť objednávkový formulár, kontaktné údaje alebo prihlásiť sa na odber newsletteru by mala byť otázka niekoľkých sekúnd.

Nové a aktuálne technológie

Firemný web je ako obchodník, ktorý pracuje 7 dní v týždni, 24 hodín denne. Tento obchodník nepotrebuje dovolenku! A preto by majiteľa alebo prevádzkovateľa webstránky malo určite zaujímať to, čo technologicky poháňa tohto “obchodníka”. Dnes najrozšírenejším systémom na tvorbu webstránok s množstvom vývojárov je jednoznačne platforma WordPress.

Web optimalizovaný pre vyhľadávač Google

Ak už máte web, je potrebné aby vás vaši potenciálny klienti, fanúšikovia a budúci zákazníci ľahko našli. Drvivá väčšina ľudí hľadajúcich informácie, služby a tovar pochádza práve z vyhľadávača Google. Vašou snahou by malo byť dostať sa vo vyhľadávaní Google na čo najvyššie pozície na dané kľúčové slová a slovné spojenia, ktoré vyhľadáva vaša cieľová skupina.

Platforma WordPress

Vyššie spomínané znaky moderného a technologicky funkčného webu dnes ponúka už spomínaná platforma WordPress, na ktorej dnes dokážu špecializované firmy navrhnúť a vystavať skutočne rýchly, stabilný a moderný web, vďaka ktorému dokážete držať nie len krok s konkurenciou, ale taktiež môžte určovať trend.

Je ale potrebné vybrať si toho správneho partnera pre tvorbu novej WordPress webstránky.

wordpress

Riešenie pre eshop

Aby sme neostali len pri už spomínanej firemnej webovej stránke alebo firemnom blogu, spomeňme určite aj podnikateľov, ktorí potrebujú pre svoj biznis predávať tovar. Poďme sa teda pozrieť na riešenie pre eshop.

Ak o firemnej stránke platí, že ide o “obchodníka” pri eshope to platí 10 násobne! To je dôvod, prečo je určite potrebné venovať technológii veľkú pozornosť.

Určite sa nechcete dožiť toho, až sa technológia poháňaná váš eshop prestane vyvíjať. Alebo nebude poskytovať vášmu eshopu takú stabilitu a rýchlosť, ktorá by dala zákazníkom dostatočný komfort.

Vyberajte teda riešenia, ktoré sú škálovateľné. Také, ktoré fungujú globálne a stojí za nimi množstvo vývojárov. Rovnako ako WordPress, tak aj systém WooCommerce je opensource riešením a je teda zdarma. Zároveň riešenie pre WooCommerce eshop je plne kompatibilné so systémom WordPress.

Ak poznáte technologické riešenie, ostáva už len jediné. Nájsť si toho správneho partnera na realizáciu skutočne funkčných stránok, ktoré sú moderné, technologicky na vysokej úrovni a zároveň sú schopné majiteľom generovať zisky.

woocommerce

Ako si vybrať toho správneho partnera pre tvorbu webstránky vo WordPress-e? 

Voľba partnera, ktorý bude pracovať na realizácii vašich nových firemných stránok alebo na novom eshope je nesmierne dôležitý krok. Nakoniec je to všetko o ľuďoch a správnej voľbe.

Poďme sa pozrieť na niekoľko zásad pri výbere toho správneho partnera:

Dokonalá znalosť technológií

Spoločnosť by mala poznať technológiu, pre ktorú ste sa rozhodli a ktorá má poháňať vaše stránky. V tom lepšom prípade vy sa mala na danú technológiu špecializovať.

“Preklepnite” si referencie

Nie je nič jednoduchšie ako si vypýtať pri výbere partnera referencie. Tie spoločnosti, ktoré sú na svoju prácu skutočne hrdé, uverejňujú referencie na vlastných stránkach. Môžte tak hneď skontrolovať ich doterajšiu prácu a vyhodnotiť ju.

Vyberte si partnera, ktorý vás učí

Moderne mysliace spoločnosti (a to nie len tie technologické) svojím klientom a budúcim partnerom ponúkajú aj vzdelávanie. Organizujú workshopy, publikujú ebooky, zasielajú newslettere alebo píšu na danú tému blog. Moderné firmy dnes už svoje know-how neskrývajú.

Riešením je WP Heroes

Po zodpovedaní si všetkých predchádzajúcich otázok sme narazili na spoločnosť, ktorá spĺňa všetky zásady spoľahlivého partnera, ktorý sa zároveň špecializuje na systém WordPress a WooCommerce.

Spoločnosť WP Heroes, ktorá ma s WordPress programovaním stránok už viac ako 10 ročné skúsenosti ponúka aj rozsiahlejšie webové aplikácie. Aj vďaka týmto skúsenostiam dokáže spoločnsoť WP Heroes ponúknuť klientom skutočné riešenia na mieru.

Zároveň je WP Heroes sub-brand digitálnej reklamnej agentúry ZoneMedia.

Kvalitné WordPress webstránky si vyžadujú tím skúsených profesionálov

Jednotlivec nemôže byť expert na všetko. Skutočne kvalitná tvorba WordPress webstránok si vyžaduje tím ľudí. Programátorské oddelenie WP Heroes pozostáva z projektového manažéra, senior FrontEnd a BackEnd developerov a testerov, rovnako ako senior Web/UX Designera.

Pozreli sme sa aj na referencie WP Heroes

Ako sme už spomínali, na základe referencií sa dokážeme najrýchlejšie pozrieť na prácu nášho budúceho partnera. Pozrime sa teraz na konkrétne referencie spoločnosti WP Heroes.

  • Webstránka www.belaria.sk s atraktívnym 3D navigátorom bytov pre rezidenčný projekt s unikátnym výhľadom na panorámu mesta, ktorý sa nachádza v exkluzívnej lokalite Bratislava Koliba.
  • Webstránka sailing.house  je rozsiahly rezervačný systém, s dôrazom na UI, UX a rýchlosť aplikácie, ktorý slúži na prenájom výletných lodí po celom svete.

WP Heroes a vzdelávanie

WP Heroes patrí medzi spoločnosti s moderným myslením a vďaka svojmu blogu vzdeláva súčasných ale aj budúcich klientov. V článkoch na blogu o WordPresse sa úplne zdarma dozviete o nových technológiách, pluginoch a novinkách, ktoré súvisia so systémom WordPress.

Najnovšie články z blogu alebo nové referencie spoločnosti môžte sledovať aj na firemnej Facebook Fan Page.

Výber toho správneho partnera pre realizáciu vášho vašej webovej stránky alebo eshopu je skutočne veľmi dôležitým rozhodnutím, ktoré by ste nemali nijako podceňovať. Vyberajte teda uvážene a možno sa nechajte inšpirovať aj našim výberom.

Nakoniec čo môže byť pre online biznis dôležitejšie, než je skutočne kvalitný web?

 

 

 

 

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.