Home / technológie / Operatívny lízing – Môže byť zadováženie auta úplne bezstarostné?

Operatívny lízing – Môže byť zadováženie auta úplne bezstarostné?

V súčasnej sfére financií patrí operatívny lízing k najvyhľadávanejším spôsobom pre kompletnú správu firemných vozových parkov. Možnosť krátkodobého aj dlhodobého prenájmu vozidla je výhodná nielen z pohľadu veľkých spoločností ale aj bežných občanov.

Záujemcov v správnom rozhodnutí pre využite lízingovej formy prenájmu, každodenne utvrdzuje bezprostredná sloboda nielen vo výbere automobilu ale aj v rozsahu poskytovaných služieb. Pravidelný full-servis vás odbremení od všetkých možných administratívnych, účtovných aj servisných záležitostí.

operativny_lizing

Ako to vyzerá v praxi?

Auto ktoré si vyberiete je v čase trvania nájmu stálym majetkom lízingovej spoločnosti. Čo pre vás znamená, že v prípade neočakávaných výpadkov v prevádzke auta, vám bude zabezpečená jeho plnohodnotná náhrada. Aj pre vás tak môže byť vybavovanie daňových náležitostí a rôznorodých poistení už len dávnou minulosťou.

Avšak benefity operatívneho lízingu presahujú svoje nadštandardné hranice ešte ďalej. Tým najdôležitejší faktorom pri obstarávaní auta sú jednoznačne financie. Predstavte si, že ho môžete získať ihneď s garanciou najnižších možných nákladov.

Preto nepopierateľnou výhodou operatívneho lízingu je práve možnosť prenájmu prostredníctvom stabilných mesačných splátok. Spolu s veľkoodberateľskými zľavami a nulovou akontáciu, tak môžete svoje ušetrené peniaze investovať aj na ďalší rozvoj.

operatívny lízing

Kto mi so zabezpečením lízingu pomôže?

Špičkovú povesť pri riešení a poskytovaní služieb nesie meno celosvetovo uznávanej firmy Hertz Lease. Príkladný, individuálny dohlaď aj servis zabezpečuje nielen pri prenájme automobilu ale aj pri samotnom posudzovaní jednotlivých žiadostí.

Teraz môžete aj vy kalkuláciu operatívneho lízingu zvládnuť rýchlejšie a jednoduchšie. Ako?

Operatívny lízing, Hertzlease ponúka vyplnenia nenáročného online formuláru, vďaka ktorému získate o ponuke aj výške splátok jasný, zrozumiteľný prehľad v čo najkratšom možnom čase.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.