Home / technológie / aplikácie / On-line fakturácia vám ušetrí more času

On-line fakturácia vám ušetrí more času

Fakturácia je denným chlebom všetkých podnikateľov a firiem. Každý fakturáciu rieši inak, niekto používa Excel, iný účtovný softvér, ďalší si platia služby účtovníkov.

Stále viac podnikateľov však využíva cloudové on-line fakturácie a šetria tak veľa času, ktorý môžu venovať napríklad rodine alebo zlepšeniu svojho životného štýlu.

Všetky faktúry máte pohromade kedykoľvek a kdekoľvek

Ak využívate služby cloudovej fakturácie prostredníctvom webovej služby, máte o svojich faktúrach prehľad z akéhokoľvek počítača na svete. Nemusíte nič sťahovať ani inštalovať. Jednoducho sa prihlásite a môžete vydávať faktúry.

Vydanie dokladu je potom otázkou niekoľkých kliknutí alebo potiahnutí prstom na telefóne. Vďaka aplikácii pre mobilnú fakturáciu totiž môžete vydávať faktúry aj zo svojho smartphonu. Prípadne vám stačí akýkoľvek mobil vybavený internetovým prehliadačom.

fakturácia

Podklady pre daňové priznanie dostupné odkiaľkoľvek

Najväčším požieračom času súvisiacim s fakturáciou je daňové priznanie. Ak evidujete svoje účtovníctvo on-line po celý rok, veľká časť týchto starostí odpadne. Všetky podklady pre priznanie vytiahnete zo systému za 5 minút.

A nie sú to len vydané faktúry. V prehľadnej evidencii nákladov môžete mať zaznamenané aj prijaté faktúry a ďalšie doklady. Vedľa podkladov pre daňové priznanie tak máte dokonalý prehľad o všetkých výdavkoch. Získate tak aj prehľad o tom, či sa vám oplatia odpočty paušálom.

fakturácia

On-line fakturačné systémy toho vedia ešte oveľa viac

Aby ste skutočne ušetrili hodiny času, prepojte svoju cloudovú fakturačnú službu s internetovým bankovníctvom a ona každú prijatú platbu okamžite zaeviduje. Bez preklikávania, kopírovania a prepisovania.

On-line fakturáciu môžete prepojiť aj s ďalšími systémami, napríklad s účtovným softvérom, s e-mailovým klientom alebo dokonca so svojim e-shopom. Tým ale možnosti cloudovej služby nekončia.

  • Vytvorte si cenník položiek, ktoré fakturujete pravidelne a nemusíte ich vždy znova vypisovať.
  • Využite špeciálny formulár pre službu Slovenskej pošty, ktorá pošle faktúry klasickou cestou.
  • Používajte dobropisy v prípade stornovaných alebo opravených faktúr.

Všetky tieto funkcie a mnoho ďalších, ktoré neustále pribúdajú vďaka plynulému vývoju, dokáže služba iDoklad – najpoužívanejší systém pre on-line fakturáciu v Strednej Európe. Môžete ho vyskúšať úplne zadarmo na www.idoklad.sk.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.