Home / zaujímavosti / Kvalitná káva ako pracovný benefit?

Kvalitná káva ako pracovný benefit?

Káva býva neoddeliteľnou súčasťou života množstva ľudí. Nielen pohodová víkendová káva doma v kuchyni alebo na balkóne, či terase.

Rovnako aj ranná káva v práci, ktorá naštartuje každý pracovný deň alebo poobedná káva, vďaka ktorej dostaneme pred záverom pracovného dňa druhý dych.

Kvalitná káva spríjemní aj ten najnáročnejší pracovný deň

Nie je však káva ako káva. Ak chcete potešiť vašich zamestnancov kávou, ktorá sa bude chuťou aspoň blížiť tým, ktoré si vychutnávajú vo svojich obľúbených kaviarňach, nemôžete ich nechať robiť si instantnú „akože“ kávu.

Spríjemnite im pracovné dni kvalitnou kávou. Určite to ocenia a spolu s nimi aj obchodní partneri, ktorí k vám prídu prediskutovať lukratívne zákazky. A nemusí to byť zákonite najlepšia 100% Arabica.

Určite nájdete kvalitný blend, ktorý bude o niečo cenovo dostupnejší, ale zároveň bude vďaka podielu Robusty obsahovať viac kofeínu.

A predsa pre jeho povzbudivé účinky pijú kávu vaši zamestnanci v práci (alebo aspoň väčšina z nich).

Nielen pravidelná dodávka kávy, ale aj kompletný servis

Káva pre firmy však neznamená len doručiť raz za čas kávu, ktorú si firma vyberie. Dobrá pražiareň vám zabezpečí aj kompletný servis súvisiaci s dodávaním kávy.

Začať tak môžete napríklad degustáciou ponúkaných káv, aby ste si vedeli vybrať takú, ktorá vám bude najviac chutiť.

Ak sa nevyznáte v kávovaroch, určite vám príde vhod aj pomoc pri výbere vhodného kávovaru, ktorý bude spĺňať všetky požiadavky na prípravu kávy vo vašej firme.

S tým súvisí aj prípadné zaškolenie vašich zamestnancov, aby si mohli bezproblémovo pripraviť chutnú kávu kedykoľvek budú chcieť.

Aby káva z vášho kávovaru bola stále na rovnakej úrovni, obzvlášť pri množstve, ktoré sa u vás na firme vypije, dôležitý je aj pravidelný servis kávovaru.

A ak chcete dokupovanie kávy úplne pustiť z hlavy, môžete si ju nechať zasielať v pravidelných intervaloch.


  • Zdroj obrázka: George Rudy / Shutterstock.com
Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.