Home / online biznis / Komu pomôže virtuálne sídlo

Komu pomôže virtuálne sídlo

Začať podnikať nie je nikdy neskoro, ale ani skoro. Stačí si povedať, že práve teraz je na založenie s.r.o. správna chvíľa a ísť do toho.

Pamätajte však na to, že mať dobrý nápad nestačí. Originálna idea je iba 20 % z celkového úspechu, zvyšných 80 % je tvrdá drina, chuť sa neustále zlepšovať, rozvíjať svoje podnikanie a budovať vzťahy so zákazníkmi.

Ešte predtým, ako vstúpite do podnikateľských vôd, si vás však otestuje slovenská byrokracia, či ste dosť trpezlivý. Ako? Samotné založenie spoločnosti vám zaberie približne 2 týždne behania po úradoch, vyplňovania formulárov a komunikácie s úradníkmi. Chcete sa tomu vyhnúť?

Nechajte to na iných

Neexistuje nič jednoduchšie, ako si ušetriť nervy a čas – nechajte zakladanie eseročky na externú firmu. Iba raz zájdete na daňový úrad, podpíšete potrebné dokumenty a táto firma vybaví všetko za vás.

Zakladanie spoločností na kľúč je čoraz populárnejšie, pretože si ľudia začali uvedomovať cenu svojho času. Spoločnosť Onlineivest.sk pre vás založí eseročku na kľúč so všetkými poplatkami za 244 eur. Okrem toho je populárne aj virtuálne sídlo, už ste o ňom počuli?

Virtuálne sídlo a jeho výhody

Každý potrebuje sídlo spoločnosti zapísané v ORSR. Niektorí si na tento účel prenajímajú kancelárie, iní využívajú adresu svojej nehnuteľnosti, čo však robiť v prípade, že nie ste majiteľom žiadnej nehnuteľnosti a kancelárske priestory nepotrebujete? Virtuálne sídlo je pre vás ideálne.

Nie, nemá to nič spoločné s virtuálnou realitou, v podstate si prenajímate iba adresu, ktorú si zapíšete do obchodného registra a pracujete z domu či v teréne.

Pre koho je určené

Výhody virtuálneho sídla firmy neocení každý, no ak ste začínajúci podnikateľ, ktorý potrebuje adresu sídla svojej spoločnosti a kancelárske priestory sú vám na nič, je toto pre vás dobrý riešením.

Virtuálne kancelárie sú obľúbené aj medzi zahraničnými podnikateľmi, ktorí chcú mať sídlo firmy na Slovensku, ale svoju činnosť bude vykonávať zo zahraničia. Chcete sa o dozvedieť viac? Navštívte stránku Sidlo-firmy.sk.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.