Home / online biznis / Čo vám v tejto ťažkej dobe zaručí prežitie vašej firmy?

Čo vám v tejto ťažkej dobe zaručí prežitie vašej firmy?

Konkurencia je veľká a pandémia koronavírusu dlhodobo ničí podnikateľský sektor. Viaceré podniky musia byť zatvorené, ale sú aj také firmy, ktoré túto dobu využili na online predaj.

Čo vám ale v tejto ťažkej dobe zaručí prežitie vašej firmy?

Istota v podobe kvalitných produktov a služieb

Hovorí sa, že vždy prežijú len tí najlepší. Obzvlášť v tejto dobe viaceré firmy ukončili podnikanie aj z finančných dôvodov, ale aj z dôvodu, že nedokázali osloviť zákazníkov a tržby sa im výrazne prepadali.

V tejto ťažkej dobe vám zaručí prežitie vašej firmy aj istota v podobe kvalitných produktov. Čiastočne vám vie pomôcť aj ISO norma, konkrétne ISO 9001. Certifikát kvality ISO 9001 je určitá značka kvality produktu.

Je to v podstate záruka, pri ktorej si zákazník získa v dôveru vo váš podnik. Riadenie kvality si vyžaduje určitú postupnosť a ak pri mene vašej firmy bude „svietiť“ ISO 9001, zákazníci uprednostnia skôr vás ako firmu, ktorá nemá tento certifikát.

Vytvorenie dobrých podmienok na prácu a ochrana pred vírusom

Vzhľadom na šírenie nebezpečného vírusu vám v tejto dobe zaručí prežitie aj vytvorenie dobrých podmienok na prácu.

Pod týmto si predstavte pravidelnú dezinfekciu výrobných hál, skladových priestorov a samozrejme aj kancelárskych priestorov. Dezinfekčné prostriedky, gély by mali byť samozrejmosťou.

Certifikát bezpečnosti ISO 45001 identifikuje všetky možné riziká na pracoviskách, no v tejto situácii treba dbať aj na ochranu zamestnancov pred nebezpečným vírusom.

Akonáhle hrozí premnoženie vírusu, budú vám vypadávať zamestnanci a tým sa ohrozí chod celej firmy.

V tejto ťažkej dobe sa každý chytá aj slamky, len aby prežil. Poskytnite zákazníkom kvalitné služby a predávajte kvalitné výrobky.

Zároveň chráňte zdravie zamestnancov a vytvorte im dobré podmienky na prácu.

  • Zdroj obrázka: Dean Drobot / Shutterstock.com
Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.