Home / online biznis / homeworking / Čo k pánskemu obleku do zimného počasia? Vieme, bez ktorých doplnkov sa túto zimu nezaobídete

Čo k pánskemu obleku do zimného počasia? Vieme, bez ktorých doplnkov sa túto zimu nezaobídete

Pri predstave dokonalej elegancie si predstavíme muža ktorý je oblečený v luxusnom obleku. Avšak v tomto prípade, nehovoríme o niekoľko mylných tisícok eur ktoré sme boli nútení za luxus vynaložiť.

Eleganciu v podobe oblečenia môžeme rozpoznať vďaka kritériám ktoré určujú módne časopisy a spoločenská etiketa.

Ale taká dokonalá elegancia, je pre mužov daná napríklad oblekom, ktorý dôkladne sadne mieram mužskej postavy. Možno práve nepopierateľná kvalita a špičkový dizajn sú hlavnými dôvodmi, prečo sa oblekom šitým na mieru, teší čoraz viac chlapov.

Kvalitný biznis oblek je obľúbeným kusom odevu pre každú príležitosť. Kedysi ho páni preferovali na mnohých spoločenských udalostiach. Dnes už jeho šarm využívame aj v práci alebo na formálnych stretnutiach.

Ak aj vy nosíte oblek do práce a nemienite sa ho ani v zimnom období vzdať, je vhodné sa zoznámiť s doplnkami ktoré vás dovedú do cieľovej rovinky nielen zdravého životného štýlu ale aj vycibrenému vkusu. 

3 doplnky k pánskemu obleku, ktoré vás uchránia pred tuhou zimou!

  • Kabát – Správny strih a materiál je kľúčovým faktorom ku ochrane vášho obleku aj zdravia. Kabát vyrobený z približne zo 70 % bavlny s prímesou kašmíru, vás zahreje a vďaka svojej kvalite vydrží aj po celé roky.

Pri nosení kabátu k obleku je nutné si zaobstarať o číslo väčší, pričom je nutné skontrolovať, či ramenné švy úmerne kopírujú kraj ramien. Dôležitý je aj detail v podobe dĺžky rukávov. Rukávy kabáta by mali tesne presahovať rukávy saka, obleku či košele.

  • Šál Hrejivý doplnok na krk je nevyhnutnou súčasťou každej tuhej zimy. Ak si túžite zachovať formálny vzhľad zvoľte šál v čiernej, šedej, fialovej či tmavomodrej farbe. Pričom je vhodné siahnuť práve po hodvábe.

Keďže šál nie je kravata, je nutné sa vyvarovať prílišnému zatiahnutiu. Jednoducho si ho voľne prehoďte okolo krku. Chcete docieliť upravenejší look? Zvoľte Ascot uzol viazaný zhora alebo falošný či takzvaný parížsky, dvojitý uzol.

  • Rukavice Kvôli nepríjemným mrazom budete potrebovať foremné rukavice, vďaka ktorým môžete vykonávať rutinné každodenné činnosti. Skvelým riešením sú práve tie kožené, ktoré svojou štruktúrou elegantne doplnia celkový outfit.

Navyše sa bezpochyby hodia k obleku. Narozdiel od fleecových rukavíc, ktoré sú masívne a preto vyzerajú dosť neforemne. Navyše luxusné rukavice častokrát nájdete aj s mnohými drobnými manžetami, dokonale podčiarkujúce váš prepracovaný štýl.

Hrejivou špičkou v podobe vhodných doplnkov do zimného počasia zastáva vesta k obleku.

Kvalitné obleky v Bratislave nájdete v salóne suits by ĎURKA, kde budú vaše požiadavky šité na mieru nielen kvalitou ale aj cenou.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.