Home / online biznis / Najdôležitejšia vlastnosť, ako spoznáte kvalitné cateringové služby

Najdôležitejšia vlastnosť, ako spoznáte kvalitné cateringové služby

Kvalita, chuť a vzhľad jedla a pitia patrí k veciam, ktoré môžu udalosť vyzdvihnúť, alebo ju zničiť. Všetko záleží od vášho rozhodnutia, aký catering v Bratislave si zvolíte, majte však jedno na pamäti – skvelé služby dokážu udalosť podržať, zatiaľ čo zlé ho môžu ľuďom pokaziť, a v najhoršom prípade ich dokonca poslať až na záchod.

Keďže catering patrí taktiež k najnákladnejším položkám svadby, mali by ste za svoje peniaze dostať príkladnú kvalitu. Každá cateringová služba však ponúka rôznu cenu za rôznu kvalitu, čo dosť komplikuje rozhodovanie a výber. Tu je najdôležitejšia vlastnosť, ako spoznať kvalitné služby, ktoré využije catering svadba.

Zodpovednosť a osobný záujem o vaše potreby

To, ako zodpovedne a so záujmom sa bude caterer na začiatku o vás zaujímať nakoniec rozhodne o tom, aká bude jeho kvalita počas plnenia kontraktu. Veľa cateringových spoločností bude tvrdiť, že má najchutnejšie jedlo s najčerstvejšími ingrediencami, avšak iba máloktoré z nich dokážu odpovedať na email alebo telefonát rýchlo a byť otvorený kritike.

Hoci sa tento faktor môže zdať menej dôležitý oproti celkovej kvalite jedla a jeho cene, v skutočnosti znamená, že catererovi skutočne záleží na splnení všetkých potrieb zákazníka. Prospektový caterer sa snaží o vás zistiť čo najviac, takže by ste sa mali pripraviť na to, že sa budú pýtať a rozprávať okolo 20 % času, zatiaľ čo vy budete poskytovať odpovede a vyjadrovať svoje potreby 80 % času.

Pokiaľ sa caterer nebude pýtať otázky, je to znak, že vás jednoducho vníma ako iba ďalšieho klienta. Spoľahlivý caterer by sa mal zaujímať o vás a vašu udalosť. Mal by sa pýtať o vašej téme, účelu, rozpočtu a cieľov.

Ako teda zistíte, že ste si vybrali tú správnu cateringovú službu? V skutočnosti je to jednoduché. Je to vtedy, až sa caterer snaží a je schopný elegantne a expertne prekvapiť a urobiť radosť vašim hosťom tým, že dodá nádherné a chutné jedlo so skvelou službou, ktorá sadne téme vašej svadby. A takéto služby ponúka Lion Catering – www.lioncatering.sk.

 

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.