Home / online biznis / Tipy ako si uľahčiť zakladanie firmy a znížiť počiatočné náklady

Tipy ako si uľahčiť zakladanie firmy a znížiť počiatočné náklady

Byrokracia na úradoch a komplikovaný proces vybavovania potrebných dokumentov sú hlavné dôvody, prečo sa podnikania chtiví ľudia rozhodli radšej nepodnikať.

Podnikateľské prostredie na Slovensku je také, aké je a o jeho zmenu sa usilovali vlády už dlhé roky. Výraznejšie zmeny sa však neudiali.

Ak vás ale napriek všetkému láka podnikanie, máme pre vás tipy, ako si uľahčiť zakladanie firmy a znížiť tak počiatočné náklady potrebné na rozbeh podnikania.

Podnikajte hneď s ready made spoločnosťou

Proces zakladania firmy nejaký čas trvá. Ak ale nemáte žiadne skúsenosti so zakladaním firmy a chcete ušetriť čas čakaním na vybavenie všetkých dokumentov, máte možnosť si odkúpiť novú ready made s.r.o.

Tieto spoločnosti sú určené pre tých, ktorí nemajú skúsenosti so zakladaním firmy a aj pre tých, ktorí nechcú čakať na zakladanie firmy a chcú podnikať ihneď.

Ready made spoločnosti sú vlastne spoločnosti určené na ďalší odpredaj, čo znamená, že sa vyhnete  komplikovanému procesu zakladania.

Pri ready made spoločnosti stačí prepísať spoločnosť na vás a okamžite tak môžete začať s podnikaním. Tieto spoločnosti nešetria len čas, ale aj peniaze.

Ušetrite s virtuálnym sídlom

Ako začínajúci podnikateľský subjekt budete musieť uviesť aj sídlo svojej firmy. Kancelárske priestory, z ktorých budete vykonávať svoje podnikateľské aktivity, sú však veľmi drahé.

Ušetriť a zároveň získať lukratívne sídlo firmy vám umožnia virtuálne sídla. Lukratívne virtuálne sídlo vám pomôže prilákať nových zákazníkov a pomôže vám získať prestíž. Nachádzať sa totiž bude v najlukratívnejších častiach Bratislavy.

Fyzicky sa na danej adrese nebudete nachádzať, ale v prípade, že budete potrebovať priestory, máte možnosti si na danej adrese prenajať zasadacie priestory s moderným vybavením.

Fyzicky sa na danej adrese nebudete nachádzať, ale v prípade, že budete potrebovať priestory, máte možnosti si na danej adrese prenajať zasadacie priestory s moderným vybavením.


  • Zdroj obrázka: FS Stock  / Shutterstock.com
Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.