Home / technológie / NAS / Výkonný 4-šachtový NAS server pre domáce zálohovanie a prenos multimédií

Výkonný 4-šachtový NAS server pre domáce zálohovanie a prenos multimédií

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uviedla na trh nový 4-šachtový NAS server DiskStation DS418j. Tento cenovo dostupný server je navrhnutý tak, aby pomohol domácim aj bežným používateľom účinne spravovať, chrániť a zdieľať dáta.

DS418j je poháňaný čisto novým 64-bitovým dvojjadrovým procesorom a poskytuje vynikajúci výkon prenosu zašifrovaných súborov pri čítaní s rýchlosťou viac ako 112 MB/s a 87 MB/s pri zápise v konfigurácii RAID 5 v prostredí Windows®.

DiskStation DS418j je vyzbrojený operačnou pamäťou DDR4 s veľkosťou 1 GB, ktorá je dvojnásobne väčšia v porovnaní s predchodcom. Vďaka podpore celkovej kapacity jedného zväzku cez 40 TB tak model DS418j prináša flexibilnú správu úložísk a vynikajúci používateľský zážitok.

„V digitálnej ére sa vytvárajú fotografie, videá a digitálny obsah rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Preto domáci a bežní používatelia dnes už vyžadujú súkromné riešenie pre ukladanie dát, ktoré dokáže uspokojiť potreby pre veľký úložný priestor aj bezpečné zdieľanie dát“,

povedal Michael Wang, produktový manažér spoločnosti Synology® Inc.

„Kombinácia hardvérových inovácií a veľkého množstva aplikácií umožňuje používateľom 4-šachtového modelu DS418j využívať cloudovú synchronizáciu a multimediálny streaming za bezkonkurenčnú cenu.“

Navrhnutý s ohľadom na používateľské skúsenosti a energetickú účinnosť, Synology DS418j je vyzbrojený nastaviteľnými LED indikátormi, ktoré používateľovi umožňujú presne riadiť a plánovať jas v štyroch úrovniach. Navyše, tento model spotrebuje iba 21,22 W pri plnej prevádzke a iba 8,97 W v režime s hibernovanými pevnými diskami HDD.

DiskStation DS418j

Model DS418j používa operačný systém DiskStation Manager (DSM), jeden z najpokročilejších a najintuitívnejších operačných systémov pre sieťové zariadenia, ktorý ponúka širokú škálu aplikácií od zálohovania po multimédia pre domáce a osobné použitie.

S operačným systémom DSM získalo Synology rad mediálnych ocenení, vrátane PC Mag Readers’ Choice už 7 rokov za sebou.

Pre ďalšie informácie prosím navštívte https://www.synology.com/products/DS418j

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.