Home / zaujímavosti / Priestory na prenájom v Bratislave: Aké faktory by ste mali zvážiť?

Priestory na prenájom v Bratislave: Aké faktory by ste mali zvážiť?

Nové budovy, administratívne centrá a business komplexy vznikajú v posledných rokoch ako huby po daždi. Ak hľadáte priestory pre vaše podnikanie, rozhodne máte veľa možností, z ktorých vyberať.

Čo by ste pri hľadaní mali zvážiť?

Strategická poloha a lokalita sú kľúčové

To, kde budete sídliť a odkiaľ bude vaša spoločnosť pôsobiť, je veľmi dôležité najmä kvôli vašej dostupnosti. Nielen z hľadiska obchodných rokovaní a stretnutí je nevyhnutné, aby bol prístup do vašej firmy alebo na vaše pracovisko jednoduchý.

Dopravná situácia by nemala komplikovať dochádzanie na pracovisko, najlepšie je, keď je priestor dostupný mestskou hromadnou dopravou, autom alebo aj pešo. Napojenie na dôležité dopravné uzly je tiež veľkou výhodou.

Ak sa viete z kancelárie alebo prevádzky rýchlo premiestniť v rámci hlavného mesta, je to benefit na nezaplatenie.

Parkovacích miest musí byť dostatok pre všetkých

Pri hľadaní priestorov je parkovanie dôležitým aspektom výberu. Ak neviete pred dôležitým stretnutím zaparkovať, nerobí to dobrý dojem.

Nájdite si priestor na prenájom, ktorý disponuje dostatočným počtom parkovacích miest nielen pre rezidentov a nájomcov, ale aj pre „ľudí zvonku“.

Nepodceňujte ekologické faktory stavby

Ak máte na výber „zelenú budovu“ alebo stavbu, ktorá vznikla pred niekoľkými desaťročiami, zvoľte určite budovu, ktorá získala ekologický certifikát.

Nie je to len o zelenej terase na streche budovy, zelené stavby majú preukázateľne lepšie pracovné prostredie, ponúkajú viac denného svetla, disponujú otvárateľnými oknami a najnovšími technológiami, ktoré šetria životné prostredie a planétu.

Doprajte si flexibilitu a nezabudnuteľný výhľad

Ak hľadáte inovatívne riešenia, do bodky ich spĺňa najvyššia kancelárska budova v Bratislave – Nivy Tower. Stodvadsaťpäť metrov merajúca budova patrí do projektu Stanica Nivy a ponúka rozmanité priestory na prenájom pre každého – jednotlivcov, vznikajúce firmy aj zabehnuté korporácie.

Nivy Tower disponuje okrem prvotriednych priestorov aj bezkontaktnými vstupmi, chytrým parkovaním, zázemím pre milovníkov športu ale aj najrýchlejšími výťahmi v krajine.

Vyberte si pre svoje podnikanie adresu v pulzujúcej časti mesta s priamym napojením na všetky najdôležitejšie dopravné uzly, ktorú vidno už z diaľky!

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.