Home / technológie / cloud / Orange prináša dve softvérové služby v cloude

Orange prináša dve softvérové služby v cloude

Orange obohacuje svoju ponuku o dve nové služby, ktoré môžu zákazníci využívať v cloude. Prináša balíky služieb pre kanceláriu Office 365 a riešenie na správu mobilných zariadení. Dvoma novými softvérovými službami Orange rozširuje portfólio svojich cloudových riešení, ktoré od roku 2012 poskytuje v OrangeTech Parku.

Orange prináša dve softvérové služby v cloude

Novými službami Office 365 a Správa mobilných zariadení chce Orange osloviť predovšetkým zákazníkov, ktorých cieľom je optimalizovať svoje firemné náklady. Zákazníci totiž s cloudovou službou získavajú viaceré výhody – finančné a časové úspory, ale aj neobmedzený prístup k službám a dokumentom odkiaľkoľvek, kde je pripojenie na internet.

Jednu z hlavných výhod, ktoré Orange prináša zákazníkom je aj balík 500 MB predplatených dát, ktoré získa so službou Office 365 už v rámci mesačného poplatku. Služby Office 365 a Správa mobilných zariadení sú dostupné za mesačný poplatok a teraz ich navyše môžu zákazníci mať až na jeden mesiac bez poplatkov.

Pohodlné riešenie pre kanceláriu

Cloudové riešenie Office 365 prináša zákazníkom balík obľúbených kancelárskych služieb v kombinácii s 500 MB predplatených dát na jeho využívanie v mesačnom poplatku. Zákazník tak po zakúpení získa kompletnú službu, s ktorou bude mať vždy k dispozícii aktuálne verzie aplikácií Microsoft Office ako napríklad Word, Excel a iné, ale aj e-mailovú schránku či možnosť ukladať si a zdieľať dokumenty vo webovej lokalite.

Služba je vďaka predplatenému objemu dát pripravená na používanie kedykoľvek. Služba Office 365 je v Orangei dostupná v dvoch produktových líniách Business Line a Enterprise Line. Na základe počtu licencií a rozsahu funkcionalít má zákazník k dispozícii celkovo štyri balíky služby a to už od 6 eur mesačne.

Office 365 balík Business Light balík Business balík Enterprise Light balík Enterprise
Aktivačný poplatok 0 € 0 € 0 € 0 €
Mesačný poplatok 6 € 14 € 9 € 24 €

Mesačný poplatok zahŕňa aj dátový balík s objemom 500 MB použiteľný na prácu s Office 365 v sieti Orangeu.

Podrobnosti o obsahu jednotlivých balíkov sú dostupné na www.cloudprebiznis.ska v prílohe tlačovej správy.

Bezpečnosť mobilných zariadení na diaľku

Druhou cloudovou službou je Správa mobilných zariadení. Podnikateľom a firmám prináša v cloude praktické riešenie umožňujúce nastavenia firemných telefónov na diaľku. Služba umožňuje napríklad jednoducho zaslať nastavenia pre prijímanie emailov do zariadenia zamestnanca, možnosť povoliť či zakázať používanie niektorých funkcionalít alebo uzamknúť telefón v prípade straty či krádeže.

Služba je aktuálne dostupná v základnom balíku Štart za mesačný poplatok 1,59 eura na jedného používateľa. Orange k tomu zákazníkovi pribalí aj 10 MB dát na zálohovanie a jeden balík služby pre administrátora služby bezplatne.

Správa mobilných zariadení Štart
Aktivačný poplatok 0 €
Mesačný poplatok na jedného používateľa 1,59 €
Úložný priestor pre zálohovanie dát (kontaktov a kalendára) z telefónu 10 MB

Zákazník si môže obe cloudové služby Orangeu zakúpiť prostredníctvom portálu Cloud pre biznis na www.cloudprebiznis.sk.

Aktivity v oblasti cloudových služieb Orange komerčne odštartoval už pred dvoma rokmi otvorením špičkových technologických priestorov Orange TechPark, ktoré poskytujú komplexné služby dátového centra.

Ako prvý a jediný na Slovensku prešiel Orange TechPark oficiálnou certifikáciou akreditovanej autority podľa štandardov The Uptime Institute v kategórii TIER III. Vďaka svojim vysokým štandardom umožňujú jeho priestory poskytovať špičkové služby housingu, hostingu či cloudové riešenia bez ohľadu na veľkosť zákazníka.

zdroj: Orange.sk

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.