Home / online biznis / Čo je to INTERIM MANAGEMENT

Čo je to INTERIM MANAGEMENT

Hľadáte skúseného manažéra na určitý čas? Dajme tomu na obdobie 3 až 9 mesiacov? Tak potom sa zaujímate o Interim Management. Tento druh manažmentu je veľmi obľúbený v krajinách ako je Veľká Británia či Holandsko ale postupne sa dostáva aj na náš trh.

Výhody Interim Managementu

Hovoríme tu teda o “dočasnom” manažmente v úlohe odborníka, ktorý dokáže na pozíciu nastúpiť ihneď. Ide zvyčajne o osobu, ktorá má dostatočné skúsenosti na to, aby dokázala ihneď po nástupe plniť svoje úlohy a stala sa tak plnohodnotnou posilou pracovného tímu.

Dostanete teda skúseného odborníka, ktorý je schopný nastúpiť ihneď a venovať sa projektu na vopred dohodnuté obdobie. Takéhoto človeka nie je potrebné zaškoliť.

Firma, ktorá využíva Interim Management tak šetrí čas, finančné zdroje a odborníka si prenajíma od agentúry len na dočasné dohodnuté časové obdobie alebo je tiež možné dohodnúť sa na zmluve s opciou na predĺženie projektu.

Ako funguje Interim Management

V prvom rade funguje Interim Management ako služba, kedy sprostredkovateľ spája dopyt firmy po odborníkovi zo strany zadávateľa a samotného odborníka.

ako funguje interim management

Sprostredkovateľ disponuje širokým portfóliom odborníkov v rôznych odboroch:

  • projektový management 
  • výroba
  • HR
  • financie
  • logistika
  • a ďalšie

Zadávateľ sa obráti na sprostredkovateľa s dopytom po odborníkovi. Nasleduje analýza profilu odborníka, ktorý ma na základe požiadavok zadávateľa spĺňať určite osobnostné, vedomostné ale aj skúsenostné požiadavky.

Sprostredkovateľ v procese výberu toho správneho odborníka využíva aj svoje poradenské služby aby bol zadávateľ s výberom čo najspokojnejší.

Riešením v oblasti Interim Managementu je TP Group sk

Vyriešte okamžitú personálnu potrebu vo svojej firme rýchlo, efektívne a inteligentne. Využite výhody Interim Managementu prostredníctvom skúseného partnera akým je na našom trhu spoločnosť TP Group sk.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.