Home / technológie / startup / Slovenský​ startup DECENT expanduje. Po Pekingu otvára svoju kanceláriu aj v meste New York

Slovenský​ startup DECENT expanduje. Po Pekingu otvára svoju kanceláriu aj v meste New York

slovenská spoločnosť DECENT, poskytovateľ platformy na distribúciu digitálneho obsahu založenej na ich vlastnej adaptácii technológie blockchain, rozširuje svoje rady zamestnancov, s čím súvisí aj zvyšovanie počtu lokalít, kde má umiestnené svoje kancelárie. Najnovšie plánuje expandovať​ do amerického mesta New York.

DECENT svoju platformu na šírenie digitálneho obsahu predstavil len v júni tohto roku

Odvtedy zvýšil počet zamestnancov o 20%, s čím súvisí aj otvorenie nových kancelárií vo svete. Po Slovensku, Švajčiarsku, Arménsku a dvoch lokalitách v Číne bude kancelária v meste New York šiestym miestom, odkiaľ bude spoločnosť pôsobiť. Verí, ​že práve globálny rozmer osloví potenciálnych nových ​členov tímu.

“Som presvedčený, že je na Slovensku veľa mladých talentovaných ľudí, ktorých láka cestovanie a práca na produktoch, ktoré môžu zmeniť svet. Verím, že New York je atraktívnou destináciou a aj táto nová kancelária zaujme potenciálnych nových
kolegov”

hovorí Matej Michalko, zakladateľ​ a CEO spoločnosti DECENT.

DECENT plánuje do konca roku obsadiť viac ako 35 pozícií. Do budúcna plánuje otvoriť​ kanceláriu v Hong Kongu, Los Angeles a Silicon Valley.

Scroll To Top
Táto stránka využíva súbory Cookies Chcem vedieť viac.